Flash Tasarımı yaptırmak istiyorum

Flash - Flash Tasarımı yaptırmak istiyorum Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, www.99designs.com sitesinin ana sayfasındaki flash tasarımın yaklaşık olarak aynısını yaptırmak istiyoruz. Tek farkı farklı bir sektör için ve gerçek kişi yerine bizim vector olarak vereceğimiz bir maskot ...

kaptans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaptans

Webmaster / Yurtdışı

Dosya18

Alt 07-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

www.99designs.com sitesinin ana sayfasındaki flash tasarımın yaklaşık olarak aynısını yaptırmak istiyoruz. Tek farkı farklı bir sektör için ve gerçek kişi yerine bizim vector olarak vereceğimiz bir maskot konuşma yapacak kısmi olarak bile olsa azının geçekten konuşuyormuş gibi oynaması gerekiyor bir ikide el hareketi yapabilirse iyi olur.

Bunun haricindeki diğer kısımlar neredeyse aynı. Eğer bu tarz bir flash hazırlayabilirim diyorsanız lütfen şu email adresine fiyat teklifi gönderirseniz sevinirim.

Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

Email:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Sultan Fatih isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sultan Fatih

Webmaster / İstanbul

Alt 08-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba , [email protected] flashtasarim.net adresiyle iletişime geçebilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap