Flash tasarımları için tablet önerisine ihtiyacım var

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Flash tasarımları için tablet önerisine ihtiyacım var Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar öncelikle iyi günler dilerim Adobe Flash Professionel CS6 da flash oyun yapan bir ekibe dahil olacağım. Daha önce grafik tablet kulanmadım. Bu sebepten dolayı grafik tabletlerle ilgili ...

nobran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nobran

Hiç Biri / Antalya

Dosya22

Alt 08-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar öncelikle iyi günler dilerim
Adobe Flash Professionel CS6 da flash oyun yapan bir ekibe dahil olacağım. Daha önce grafik tablet kulanmadım. Bu sebepten dolayı grafik tabletlerle ilgili araştırma yaptım fakat bilenlerin görüşlerine ihtiyaç duyuyorum. Başlangıçta çok büyük bir bütçem yok, 200 liraya kadar bir bütçem var, tabletimin elbet çok iyi olmasını beklemiyorum ama dandik, kalitesiz bir tablet kullanmakta istemiyorum. Bu fiyatlarla bulabileceğim en uygun tabletler hangileri olabilir, hangilerini tavsiye edersiniz?
Windows 7 işletim sistemi kullanıyorum. Adobe Flash Professional CS6 üzerinde tasarım yapacağım.
Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 17-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aşağıdaki iki modeli inceleyebilirsiniz çok büyük modeller olmadıkları için laptop çantasında kolayca taşınabilir ve dışarıda tasarım özgürlüğünü tadabilirsiniz

TeknoBiyotik: UC Logic Lapazz WP8060 A5 Grafik Tablet - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

TeknoBiyotik: UC-Logic LaPazz Hot Key H640 A6 Grafik Tablet - Grafik Tablet - Çevre Birimleri

Ayrıca outlet bölümünden daha üst modelleri uygun fiyatla bütçenizi zorlamadan alma şanısınız olabilir :

TeknoBiyotik: UC-Logic HL850 Wireless A5 Grafik Tablet (Outlet) - Outlet
Bu mesajdan alıntı yap