Flash | TR | EN ?

Flash - Flash | TR | EN ? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Flash eğitim videolarını izliyorum öğrenmeye calisiyorum. Sizce Flash programını Türkçe mi öğreniyim yoksa ingilizce formatta mı ? Programın dilinden bahsediyorum.?...

Flash | TR | EN ?
Sekumania isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sekumania

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Flash | TR | EN ?

Alt 18-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Flash eğitim videolarını izliyorum öğrenmeye calisiyorum. Sizce Flash programını Türkçe mi öğreniyim yoksa ingilizce formatta mı ? Programın dilinden bahsediyorum.?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 18-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben photoshop u ingilizce öğrenmiştim sonrasında flash a ingilizce devam ettim.Sen de nasıl başladıysan öle git.
Bu mesajdan alıntı yap
yagmur_ogr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yagmur_ogr

Eğitimci / İstanbul

Alt 23-08-2009 #3
Tavsiyem bu tür programları ingilizce kullanmandır. Çünkü çoğu kaynakta örnekler ingilizcedir. Örnekler üzerinden çalışmaya başladığında bu sefer hangi adım nerden yapılıyor diye şaşırabilirsin. En iyisi İngilizce.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 23-08-2009 #4
İngilizce ulusal ortak bir dildir; Türkçe şekilde kolay öğrenirsiniz fakat her yerde kullanamazsınız ve programla ingilizce olarak karşılaştıgınızda mutlaka zorlukları olacaktır.

Tabi ki ingilizce =)
Bu mesajdan alıntı yap