Flash ve 3Dmax uzmanları. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Flash ve 3Dmax uzmanları. - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Flash ve 3Dmax uzmanları. Şehir: İstanbul Aranan Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: Flash konusunda uzman profesyonel. 3dMax konusunda uzman profesyonel. Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Şuan ...

sese34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sese34

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 13-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Flash ve 3Dmax uzmanları.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Flash konusunda uzman profesyonel.
3dMax konusunda uzman profesyonel.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Şuan piyasada olmayan farklı bir proje çalışmamız için, bir modelleme işi yaptırılacaktır. Flash ve 3dmax ile olacağından dolayı işinde uzman ve referans gösterebilecek arkadaşarı arıyoruz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Flash ve 3Dmax uzmanları. - Türkiye Geneli - Flash ve 3Dmax uzmanları. - Türkiye Geneli ya da Flash ve 3Dmax uzmanları. - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Flash ve 3Dmax uzmanları. - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Flash ve 3Dmax uzmanları. - Türkiye Geneli | Flash ve 3Dmax uzmanları. - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

3dvisualization isimli Üye şimdilik offline konumundadır

3dvisualization

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 16-10-2011 #3
her türlü iç ve dış mekan mimari ve peyzaj modellemede yardımcı olabılıriz. aşağıdaki adresi eklerseniz referanslarımızıda gösterebiliriz.

3d visualization
mehdat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehdat

Webmaster / Antalya

Alt 19-11-2011 #4
Merhaba ben Mehmet Datçalı. **** iş sitemizdir buradan bize ulaşabilirsiniz. 3D iç ve dış mimari render ve animasyon çalışmalarımızı bulabilirsiniz.
mehdat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehdat

Webmaster / Antalya

Alt 20-11-2011 #5
adresinize mail yolladım. cevabınızı bekliyorum.