Flash ve ActionScript Uzmanı aranıyor - Ankara

İş Veren İlanları - Flash ve ActionScript Uzmanı aranıyor - Ankara ...

buket arslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

buket arslan

Eğitimci / Ankara

Alt 17-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Flash ve ActionScript Uzmanı aranıyor

Program/Seviye: Adobe Flash ve ActionScript 3.0 dilini çok iyi derecede kullanabilen

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Şirketimizin eğitim departmanına, Flash konusunda deneyimli, ActionScript kodlama ile animasyon yapabilecek Flash ve ActionScript uzmanı aranmaktadır.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Flash ve ActionScript Uzmanı aranıyor - Ankara - Flash ve ActionScript Uzmanı aranıyor - Ankara ya da Flash ve ActionScript Uzmanı aranıyor - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Flash ve ActionScript Uzmanı aranıyor - Ankara İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Flash ve ActionScript Uzmanı aranıyor - Ankara | Flash ve ActionScript Uzmanı aranıyor - Ankara

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap