Flash video bittikten sonra kapanma nasıl yapılır?

Web Tasarımı - Flash video bittikten sonra kapanma nasıl yapılır? ...

faruxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

faruxx

Öğrenci (Diğer) / Sakarya

Alt 01-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Meraba arkadaşlar, siteme transparan şekilde video koymayı düşünüyorum. neredeyse herşeyi yaptım. Son evrede takıldım. Jw Player ile transparan ve butonsuz oynatmayı başardım. Hatta dreamveaver8 de de olduşturduğum videoları transparanlaştırdım ama.... animasyon bittikten sonra sitede öylece kalıyor, kapanmıyor. Bunu kapatmanın bir yolu var mı? Kapattık hadi bide bunun anasayfada tekrar aynı kişi yenileme yaptığında görülmemesi için ne yapılabilir. Gerekli programlar var bende actionscript bilmediğim için yapamıyorum heralde. Son frameden sonra yönlendirme gibi bişi yazıyor nette ama bende frame mi gözükmüyor nedir anlamadım. Üzerinde çalıştığım fla dosyamı ekleyeyim.çok basit birşey falza script yok. yardımcı olabilecek varsa çok memnun olurum. teşekkürler

FLA dosyam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

owl1989 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

owl1989

Webmaster / Manisa

Alt 01-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
java timer ile yada php kullanarak bunu kolayca yapabilirsin.
php ile bi döngü oluşturursun. sadece bir kere döndürürsün, yada sadece bir kere çeker, ondan sonra yerine onun animasyonsuz halini çekersin. yada hiçbişey çekmezsin.
animasyon bittikten sonrasını ise java script ve timer kullanarak kotrol edebilirsin. internette biraz araştırma yaparsan benzer örnekleri bulursun Flash video bittikten sonra kapanma nasıl yapılır?
Bu mesajdan alıntı yap