flash web sayfası buton sorunu

Flash - flash web sayfası buton sorunu Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar flash bi site editlemek için swf yi fla ya çevirdim. bir takım bozulmalar oldu ama bi tek menu deki butonları çalıştıramadım gereken kodları da yazdım ama çalıştıramadım ...

serseriyok isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serseriyok

Öğrenci (Diğer) / Diyarbakır

Alt 17-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar flash bi site editlemek için swf yi fla ya çevirdim. bir takım bozulmalar oldu ama bi tek menu deki butonları çalıştıramadım gereken kodları da yazdım ama çalıştıramadım yinede bi bakarsanız sevinirim dosyayı yukluyorum

Hotfile.com: One click file hosting: red.fla
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serseriyok isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serseriyok

Öğrenci (Diğer) / Diyarbakır

Alt 19-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kimse yokmu yaaflash web sayfası buton sorunu bu arada bişey farkettim benim menü açılır menü tipinde farklı bi sahnede ama kodlarında bi üst sahnein timeline ninin sayıları yazıyor. yani gotoandplay50yazdıgım zaman menude aslında orda 50 ye kadar gitmiyor ust sahnede var bunlar bilmiyorum anlatabildim mi flash web sayfası buton sorunu
Bu mesajdan alıntı yap