Flash web sayfası hazırladım ama sayfa pencereye tam oturmuyor

Flash - Flash web sayfası hazırladım ama sayfa pencereye tam oturmuyor Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar bu sefer flash konusunda yardım alabileceğimi umuyorum ps de bir web sayfası hazırladım bunu flasha aktararak kaydetmek istedim.buttonlarını falan ekledim herşey hazır falan derken BOOM sayfa tam ...

MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 15-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bu sefer flash konusunda yardım alabileceğimi umuyorum Flash web sayfası hazırladım ama sayfa pencereye tam oturmuyor

ps de bir web sayfası hazırladım bunu flasha aktararak kaydetmek istedim.buttonlarını falan ekledim herşey hazır falan derken BOOM sayfa tam oturmuyor =)) yani html şeklinde export edince yada publish edince sayfanın alt üst sağ sol alanlarında beyaz boşluklar kalıyor.ctrl+shift+f12 yaptım yani publish settings.Burda html seçeneğinde pixel boyutları var onlarla uraştım baya en aza indirgedim ama hala sayfanın yan ve üst alt köşelerinde beyaz beyaz boşluklar var yani tam oturmuyor.Ha html ayarlarının horizonal vertical seçeneklerindeki "left" ve "top" seçenekleride tamam hatta baya bi oynadım onlarla ama sonuç 0

flash sayfasını ekrana tam olarak nasıl oturtabilirim.Bu ara şunuda ekleyeyim boyutu 2976x544 yani yatay olarak biraz uzun ama dikey olarak tam windows penceresine oturuyor(frontpage,dreamw. da denendi) ama tam oturmuyor.Çözüm yolu bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.Görüşmek üzere.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 16-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yahu Allah aşkına 37 kişi bakmış koca forumun koca flash bölümünde bilen 1 kişi bile yokmu?
Bu mesajdan alıntı yap
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 18-05-2009 #3
dw'da "page properties" ayarlarını açıp, sağ, sol, üst, alt kenar boşluklarına "0" yazmayı denedin mi?
Bu mesajdan alıntı yap

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 18-05-2009 #4
72 kişi bakmış konuya 1 kişi bir mesaj yazmış pir mesaj yazmış.Demekki hala "ilim irfan paylaşıldıkça çoğalır" hassasiyetinde olan insanlar var.Üstad Allah ebediyen razı olsun.Birde üşenmedin resim yükledin o resmin linkini buraya koyda başkalarıa faydalanıp sana dua etsin.Çok teşekkür ediyorum.HALLOLDU
Bu mesajdan alıntı yap
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 07-06-2009 #5
öncelikle tablo dışında bir yere tıklayın. altta properties sekmesi olacak. orada "page properties"e tıklayın. (bu işlemi üstteki modify>pageproperties sekmesiyle ya da CTR+J kısa yoluyla da yapabilirsiniz) açılan sayfanın alt kısmında "margin"lerle ilgili bir bölüm var. oradaki, left, right, top, bottom margin değerlerini "0 pixel" girin.

diğer bir yol da;
dw'da kod kısmında "<head>.....</head>" tagları arasına şu kodları eklmeniz:
<style type="text/css">
<!--
body {
	background-color: #000000;
	margin-left: 0px;
	margin-top: 0px;
	margin-right: 0px;
	margin-bottom: 0px;
}
-->
</style>
eğer harici css dosyası kullanıyorsanız da şu kodu kodların başına eklemeniz yeterli:
body {
	background-color: #000000;
	margin-left: 0px;
	margin-top: 0px;
	margin-right: 0px;
	margin-bottom: 0px;
}
Bu mesajdan alıntı yap

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-06-2009 #6
PMle tekrar teşekkür edecektim ama burdan teşekkürlerimi iletmek en iyisi Flash web sayfası hazırladım ama sayfa pencereye tam oturmuyor ne kadar işime yaradığını bir bilseniz =)
Bu mesajdan alıntı yap