Flash Web Sitesi Tasarlayacak Web Tasarımcı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Flash Web Sitesi Tasarlayacak Web Tasarımcı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Flash Web Sitesi Tasarlayacak Web Tasarımcı Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: medya yapım şirketinin web sitesi yapılacaktır. sitede ...

cry_wolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cry_wolf

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 16-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Flash Web Sitesi Tasarlayacak Web Tasarımcı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: medya yapım şirketinin web sitesi yapılacaktır. sitede görsellik ön plandadır. sitede çalışmalar bölümü olacaktır (video) çalışmalar vimeo youtube tarzı sitelere yüklenip bu bölüme konacaktır.yalnız kontrol paneli istenmektedir. böylece şirket istediği gibi videoları güncelleyebilecektir. 4 veya 5 bölümlük (hakkımızda - iletişim vs) bir site olacaktır. ilgilenen arkadaşlar mail adresimden bana ulaşıp fiyat teklifi verebilirler...

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Flash Web Sitesi Tasarlayacak Web Tasarımcı - Türkiye Geneli - Flash Web Sitesi Tasarlayacak Web Tasarımcı - Türkiye Geneli ya da Flash Web Sitesi Tasarlayacak Web Tasarımcı - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Flash Web Sitesi Tasarlayacak Web Tasarımcı - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

istanblue34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istanblue34

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2012 #3
flash ile web sayfası yapılırsa, video değiştirmek için kontrol paneli felan olmaz benim bildiğim.
flash programını bilmen gerekki değiştiresin
cry_wolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cry_wolf

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 21-01-2012 #4
site flash olup video değiştirmek için kontrol paneli yapılabiliyor daha öncede eski şirketime yaptırmıştım..zaten 30 üstünde teklif geldi..en kısa zaman tekliflerden birine siteyi yaptırmayı düşünüyorum.. teklif veren herkese teşekkürler...
djtornado isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djtornado

Webmaster / Kütahya

Alt 24-03-2012 #5
mail atılmıştır isteginize uygun web sıtesı tasarlayalım fıyatda anlasabılrsek ısınızle ılgılenmek ısterım
isttrader34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isttrader34

Webmaster / İstanbul

Alt 25-03-2012 #6
bütçeniz nekadar_