Flash web temasını düzenlemek (temp monster) ?????

Flash - Flash web temasını düzenlemek (temp monster) ????? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba.Bi arkadaşımın ricası üzerine templatemonster.com dan lisanslı satın aldığı temayı düzenlemek için kolları sıvadım ama işler istediğim gibi gitmiyor. .fla dosyasını açıyorum ve sitenin intro animasyon kısmı olduğu ...

MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba.Bi arkadaşımın ricası üzerine templatemonster.com dan lisanslı satın aldığı temayı düzenlemek için kolları sıvadım ama işler istediğim gibi gitmiyor.

.fla dosyasını açıyorum ve sitenin intro animasyon kısmı olduğu için .fla dosyasını açınca ileri sarmak zorunda kalıyorum ana sayfaya ulaşmak için ama layerler arasında alt sayfalar yok.Yazıları ve logoları değiştirmek ve hatta tema rengi üzerine değişiklikler yapmak istiyorum.Bunu en kolay yolla nasıl yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.Cumartesi şehir dışına çıkacam ve o zamana kadar bitirmem gerekiyor.

(Takıldığım en büyük noktalardan birisi şu.Fla dosyasında yazıların bulunduğu ana sayfaya ulaşabiliyorum ama yazıları değiştiremiyorum çünkü hepsi resim dosyası halinde ve grup halinde duruyorlar.Library kısmında yazıları buluyorum mesela "welcome to oursite" yazısından 3 tane bulunuyor.1 tanesini değiştirince libraryden diğer yazılarda değişiyor:S)

çok acil yardıma ihtiyacım var lütfen yardımcı olun...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sanaluser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanaluser

Webmaster / İstanbul

Alt 16-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba.Bi arkadaşımın ricası üzerine templatemonster.com dan lisanslı satın aldığı temayı düzenlemek için kolları sıvadım ama işler istediğim gibi gitmiyor.

.fla dosyasını açıyorum ve sitenin intro animasyon kısmı olduğu için .fla dosyasını açınca ileri sarmak zorunda kalıyorum ana sayfaya ulaşmak için ama layerler arasında alt sayfalar yok.Yazıları ve logoları değiştirmek ve hatta tema rengi üzerine değişiklikler yapmak istiyorum.Bunu en kolay yolla nasıl yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.Cumartesi şehir dışına çıkacam ve o zamana kadar bitirmem gerekiyor.

(Takıldığım en büyük noktalardan birisi şu.Fla dosyasında yazıların bulunduğu ana sayfaya ulaşabiliyorum ama yazıları değiştiremiyorum çünkü hepsi resim dosyası halinde ve grup halinde duruyorlar.Library kısmında yazıları buluyorum mesela "welcome to oursite" yazısından 3 tane bulunuyor.1 tanesini değiştirince libraryden diğer yazılarda değişiyor:S)

çok acil yardıma ihtiyacım var lütfen yardımcı olun...
Değişecek yazıyı library de dublicate etmek çözüm olabilir
Bu mesajdan alıntı yap