flash-xml kurye haritası yapabilecek arkadaşlar aranmaktadır

Sonuçlanan İlanlar - flash-xml kurye haritası yapabilecek arkadaşlar aranmaktadır ...

sport78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sport78

Webmaster / İstanbul

Alt 27-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bana xml formatında veri çeken extra bölgeleri olan flash kurye haritası lazım örnek olarak yurtiçi kurye sitesindeki flasha bakabilirsiniz o tarz bir çalışma olacak ama xml tabanlı olması lazım uygulamanın

anlaştığım arkadaşa işin detaylarını gönderip süre ve fiyat talep edeceğim. konu ile ilğili mesajlarınızı ********* adresine gönderebilirsiniz
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları flash-xml kurye haritası yapabilecek arkadaşlar aranmaktadır veya flash-xml kurye haritası yapabilecek arkadaşlar aranmaktadırsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sport78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sport78

Webmaster / İstanbul

Alt 29-12-2010 #3
ilan günceldir