Flashci araniliyor

Sonuçlanan İlanlar - Flashci araniliyor Sponsorlu Bağlantılar Flash ile iyi animasyon yapabilen arkadaslar ariyorum. Amacim bir resim dosyasindan alacagim karektere hareket özelligi vermek. (hareketler sinirli saga dogru yürüyüs, sola dogru yürüyüs) Bu konuda benimle calismak ...

Flashci araniliyor

Flashci araniliyor

Alt 24-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Flash ile iyi animasyon yapabilen arkadaslar ariyorum.

Amacim bir resim dosyasindan alacagim karektere hareket özelligi vermek. (hareketler sinirli saga dogru yürüyüs, sola dogru yürüyüs)

Bu konuda benimle calismak isteyen arkadaslar varsa asagida vermis oldugum msn adresinden kontaga gecebilir. Ayrintilari orda konusabiliriz.

iletişim: özel mesaj (PM)
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hackerrealboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hackerrealboy

Grafiker / Eskişehir

Alt 22-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Flash ile iyi animasyon yapabilen arkadaslar ariyorum.

Amacim bir resim dosyasindan alacagim karektere hareket özelligi vermek. (hareketler sinirli saga dogru yürüyüs, sola dogru yürüyüs)

Bu konuda benimle calismak isteyen arkadaslar varsa asagida vermis oldugum msn adresinden kontaga gecebilir. Ayrintilari orda konusabiliriz.

iletişim: özel mesaj (PM)
Mhblar söylediniz animasyonu yapabilirim ilginize Flashcı arayanlarda burdan duyurulur

pm ***********
eW7ecem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eW7ecem

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 22-05-2008 #3
size referans olması açısından bununla ilgili örnek bir çalışma yaptım, özel mesaj gönderirseniz sorununuzu kısa bir sürede çözeriz.

iyi çalışmalar

http://rapidshare.com/files/116773536/taklaat.swf.html

Tags
flash

Kapat
Şifremi Unuttum?