Flashta "Compiler Errors" sorunu...

Flash - Flashta "Compiler Errors" sorunu... Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar elimdeki XML - Flash template'ye değişiklikler ve Türkçe karakter sorunu olduğu için onu halletmeye çalışıyorum fakat. Yayınlayıp kaydettigimde ''Compiler Errors - 9 reported'' hataları alıyorum acaba ...

ersinsa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ersinsa(30)

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 21-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar elimdeki XML - Flash template'ye değişiklikler ve Türkçe karakter sorunu olduğu için onu halletmeye çalışıyorum fakat. Yayınlayıp kaydettigimde ''Compiler Errors - 9 reported'' hataları alıyorum acaba bu sorunu nasıl giderebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden herkes'e teşekkürler....

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sevimsli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevimsli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 21-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hata mesajında yazan satırlardaki \ işaretlerini kaldırman ve } işaretlerini kaldırman yada fonksiyonuna göre function yazan kodun altına { yazman gerekiyor .

Not : Özelden msj lar artık taciz boyutunda olduğu için özele msj atanlara hiç paylaşım yapmıyorum . Bu sebeble pm atmayınız...
Bu mesajdan alıntı yap
ersinsa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ersinsa(30)

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 21-03-2009 #3
Teşekkür ederim Flashta "Compiler Errors" sorunu...
Bu mesajdan alıntı yap