flashta ilan sitesi hazırlamak istiyorum

Php, Asp, Perl, Html - flashta ilan sitesi hazırlamak istiyorum Sponsorlu Bağlantılar flashta ilan sitesi hazırlamak istiyorum.fakat actionscriptle bu nederece mümkündür yada başka bir yöntemi varsa yazabilir misiniz. ayrıca ilan sitesini sadece photoshop ve html ile yapabilir miyim? Her ikisi ...

gazoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gazoz(36)

Hiç Biri / İzmir

Alt 26-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

flashta ilan sitesi hazırlamak istiyorum.fakat actionscriptle bu nederece mümkündür yada başka bir yöntemi varsa yazabilir misiniz.

ayrıca ilan sitesini sadece photoshop ve html ile yapabilir miyim? Her ikisi içinde yöntem nedir?

ve son olarak php aspde kullanılan scriptleri flashta kullanabiliyormuyuz?

Umarım en kısa sürede cevap alabilirim.şimdiden çok teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gazoz(36)

Hiç Biri / İzmir

Alt 26-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben tasarım yaptırmak istemiyorum nasıl bir yol izlemem gerektiğini soruyorum başkasına yaptırdıktan sonra ne anlamı kalır önemli olan kendi eserim olması.beleşçi olsaydım çok önceden tasarım dilenirdim
Bu mesajdan alıntı yap
vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 26-09-2009 #3
Flashla ilan sitesi hazırlanabilir ancak iyi derecede actionscript ve php bilmek gerekir.Belki biraz da mysql.sitedeki ilanları veritabanından dinamik bi yapıyla çekmek istersen photoshop ve html bilgisi yetmez.Bunların yanında php veya asp bilmen gerekir.php ve asp ile de actionscriptin neredeyse alakası yoktur ancak php ve actionscript kodlamaları çok benzerdir.
Veya en güzeli çok sayıda hazır nesnesi olan Asp.NET i kullanmak
Kolay gelsin flashta ilan sitesi hazırlamak istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap

gazoz(36)

Hiç Biri / İzmir

Alt 26-09-2009 #4
Flashla ilan sitesi hazırlanabilir ancak iyi derecede actionscript ve php bilmek gerekir.Belki biraz da mysql.sitedeki ilanları veritabanından dinamik bi yapıyla çekmek istersen photoshop ve html bilgisi yetmez.Bunların yanında php veya asp bilmen gerekir.php ve asp ile de actionscriptin neredeyse alakası yoktur ancak php ve actionscript kodlamaları çok benzerdir.
Veya en güzeli çok sayıda hazır nesnesi olan Asp.NET i kullanmak
Kolay gelsin flashta ilan sitesi hazırlamak istiyorum
aydınlattığınız için teşekkürederim
Bu mesajdan alıntı yap
bitamig isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bitamig

Hiç Biri / Manisa

Alt 28-09-2009 #5
flash - php -XML -Mysql entegrasyonunu iyi bilmen lazım.Ancak ben şahsen flash ilan sitesini kullanmak istemem.Neden dersen ilan resimlerini felan bilgisayarıma indirmek isteyebilirim ama flashda sağ tıklıyıp resmi alamam.Bilmem belkide ben yanLış düşündüm.
Bu mesajdan alıntı yap
cleaner80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cleaner80

Webmaster / İzmir

Alt 25-10-2009 #6
Flash ile böyle bir site yaptığınızda bana inanın pek bi işe yaramaz. Günümüz internet yapısını göz önüne alırsak php ve asp ile yapılan sistemlerle diğer sistemlerin yarışamayacağını görürsünüz. Flash ile yaptığınız sistemler belirli çerçevelerde kullanılabilir ama php gibi dinamik bir yapı ile tasarlanan web siteleri herzaman değişime açıktır. Ve kullanıcının davranışlarına göre çok kolay değiştirebilirsiniz. flash ile değişim mümkündür ama diğerleri kadar kullanışlı bir sistem değildir. en büyük ilan sitelerine bakarsanız bunu farkedebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

gazoz(36)

Hiç Biri / İzmir

Alt 30-10-2009 #7
haklısınız en kısa sürede php asp dillerinede yönelmem gerek
Bu mesajdan alıntı yap