Flashta indesign gibi Tabs menüsünde Leader gibi bir yol varmi?

Flash - Flashta indesign gibi Tabs menüsünde Leader gibi bir yol varmi? ...

Crazy_dk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Crazy_dk

Hiç Biri

Alt 19-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Restaurant menusu hazirlarken yamek isimlerinden sonra gelecek fiyatlarla arada kalan bosluktaki noktalamanin mesafesini nasil ayarlayabiliyoruz..Elimde hazir yapilmis bir kalip var ama fiyattan önce gelen nokta nokta isaretlerin mesafesini degistiremiyorum. Noktalarin benim istedigim yerde bitmesini istiyorum. Tek tek nokta yapmaya kalkinca her satir icin bu seferde satirdaki rakamlarin biri icerde biri disarda yani ayni hizada durmuyor.Ayni problemi indesignde yasadim ve Tabs menüsünde Leader ile halletmistim bu problemi...
Flasta buna benzer bir kolay yol varmi acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dizaynplus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizaynplus

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
pek anlayamadım biraz safım sory Flashta indesign gibi Tabs menüsünde Leader gibi bir yol varmi? flashı yükle biyerlere oradan bi bakalım sorun nerde ve neymiş.. Flashta indesign gibi Tabs menüsünde Leader gibi bir yol varmi?
Bu mesajdan alıntı yap

Crazy_dk

Hiç Biri

Alt 20-07-2008 #3
Velkommen til Cafe Amour Slagelse sayfa bu menu ye girip sag taraftan menu bolumlerini secince munudeki yemek isimleri ile fiyatlar ayni hizade durmasini istiyorum..fiyat hizalarina bakarsaniz biri icerde biri disarda esit degil..ôzellikle Dessert&Drikkervare menusune bakarsaniz ne demek istedigimi tam anlayabilirsiniz. Tekst baslari nasil ayni hiza ise sonlarida ayni hiza olmasi lazim. Indesignde Tabs menüsünde Leader yilayip bir nokta verim taba basinca esit bir sekilde butun hepsi ayni hiza olabilir ama flashta bunu bulamadim...Saygilar
Bu mesajdan alıntı yap

Crazy_dk

Hiç Biri

Alt 26-07-2008 #4
Arkadaslar kac gundur cevap bekliyorum..mumkunse anlayan arkadaslar bir zahmet bakiverse soruna..
Bu mesajdan alıntı yap
dizaynplus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizaynplus

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-07-2008 #5
onu yapabilirsin çok basit bi mc hazırla 1.frame boş olsun diğer frameler içinde fiyatları koy fiyatı tıklanan menü için o mc içinde o frame ye gitmelisin..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bir, flashta, gibi, indesign, leader, menüsünde, tabs, varmi, yol