Flash'ta interactive video yapmam gerekiyor animasyon dersim icin final odevi yardima ihtiyacim var

Flash - Flash'ta interactive video yapmam gerekiyor animasyon dersim icin final odevi yardima ihtiyacim var ...

Flash'ta interactive video yapmam gerekiyor animasyon dersim icin final odevi yardima ihtiyacim var
yagmurdrn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yagmurdrn

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 15-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

animasyon dersim icin flashta interactive animasyon yapacagiz final projesi yardima ihtiyacim var nasil yapabilecegim konusunda yardim istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Web Developer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Web Developer

Webmaster / İstanbul

Alt 14-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Avrupada öğrencilere final projesi olarak, oyun, robot felan yaptırıyorlar bizim memlekette interaktif CD... Oda forumlar da yapılıyor.

Vay memleketin haline..

Yardımc olayım arkadaşım
PM
Bu mesajdan alıntı yap
yagmurdrn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yagmurdrn

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 21-06-2012 #3
haklisiniz ve ustelik program gosterilmeden proje istiyorlar butunlemeye kaldim yapamadigim icin ozel mesaj atamadim yardimci olabilirseniz inanin cok memnun olurum
Bu mesajdan alıntı yap
Web Developer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Web Developer

Webmaster / İstanbul

Alt 25-06-2012 #4
bende özel mesaj atamıyorum..

ilyasdemirtas[at]hotmail[.]com.tr
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
flashta animasyon