Flash'ta kamera ile uygulama yapımı?

Flash - Flash'ta kamera ile uygulama yapımı? ...

cacimanson isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cacimanson

Bilg. Teknikeri / İzmir

Dosya22

Alt 11-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba. Forumda ve flash'ta yeniyim. Öğrenmek istediğim bir şey var. Flashta kamera ile etkileşimle program yapmak mümkün müdür? Örneğin ekrandaki bir arabayı elimizle ittiğimizde araba sağa veya sola doğru gidecek. Başka bir örnek; kameradaki yeşil bir renk belirdiği zaman yeşil olan bölgenin etrafında mavi çizgi belirecek. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yavuz Mamaç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yavuz Mamaç

Grafiker / İzmir

Alt 11-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dostum kızma ama bu sorudan ben hiç bir şey anlamadım desem? kamera derken neyi kastediyorsun? sahnede bir kamera mı olacak? elle araba ittirilecek el nerden çıkacak? flashta hemen hemen her şey mümkün.. fwa sitesini incele.. link veremeyeceğim, linklere alerji var bu camiada anlamadığım anlam veremediğim sebeplerden ötürü...
Bu mesajdan alıntı yap
cacimanson isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cacimanson

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 12-05-2011 #3
dostum kızma ama bu sorudan ben hiç bir şey anlamadım desem? kamera derken neyi kastediyorsun? sahnede bir kamera mı olacak? elle araba ittirilecek el nerden çıkacak? flashta hemen hemen her şey mümkün.. fwa sitesini incele.. link veremeyeceğim, linklere alerji var bu camiada anlamadığım anlam veremediğim sebeplerden ötürü...
Öncelikle cevabınız için teşekkür ediyorum. Aradığım şeyi araştırmalarım sonucu hemen hemen buldum. Söylediğinize göre link vermek yasak. Forumda yeni olduğum için kurallara pek hakim değilim. Size özelden bir video linki atıyorum. Olayı daha iyi anlamanıza yardımcı olacak. Tekrar teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap