flashta link verme?

Flash - flashta link verme? ...

flashta link verme?
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

flashta link verme?

Alt 23-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selamlar.bi web sitesi hazırladım flash cs5 te birde ayrıyetten AS3 slide yaptım basit bişey şimdi web sayfama resim eklemek ve o resme tıklandığı zamanda o sliderin açılmasını istiyorum ayrı bi pencerede nasıl yapabilirim bunu?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fullflash isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fullflash

Eğitimci / İstanbul

Alt 23-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
detaylı anlatmalısın bunu ayrı bence derken bu aynı swf içersinde açmaya çalışacağım bir penceremi olacak yoksa browser'da farklı bir sekmemi açacak, nedir bu link vermek?

Eğer swf içerisinde bunu yapacaksan daha önceden hazırladığım bir ara yüzü(MovieClip olarak düşün) ekrana addChild(showMc); gibi düşüneceksin... Browserda açmaya çalıyorsan bunu javascript ile yapacaksan externalInterface() metodunu kullanacaksın... yok ben benim verdiğim url'deki sayfa acsın diyorsan navigateToURL() metodunu kullanacaksın....
Bu mesajdan alıntı yap
MehmetRecepOzdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MehmetRecepOzdemir

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 23-01-2011 #3
Öncelikle mesaj için teşekkür ederim

Bana ulaşmanız mümkünmüdür acaba?Aşağıdaki konu linkinde iletişim adresim mevcut.Biliyorum çok ufak bi yeri atlıyorum ama o ufak yeri bilmiyorum işte flashta link verme?Buradan nasıl anlatacağımıda bilmiyorum eğer bana ulaşırsanız yaptığım dosyaları göstererek daha iyi anlatabilirim sanırım
Baskısız T-shirt (adet veya toptan)
Bu mesajdan alıntı yap