Flash'ta Resim Geçişi Yardım

Flash - Flash'ta Resim Geçişi Yardım ...

Alixi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alixi

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 03-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar ekteki resimde bulunan uygulamanın üzerine geçiş efektini uygulamak istiyorum. Mause'yi okların üzerine getirdiğimde de resimler sağa veya sola doğru geçiş yapacak. Aynı zamanda üzerine tıklandığında da ürünler kısmına geçecek. Bu konuda birçok araştırma yaptım fakat istediğim şekilde bulamadım. Formda da araştırdım bulamadım. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

emirkhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emirkhan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
daha cok arastır, bu konu hakkında internette hayli miktarlı bilgi belge var. Burada yazılacak gibi bir durum değil. Ayrıca bunu sıfırdan mı yapmak istiyorsun, bu scriptin cok cesidi internette bulunuyor. Sıfırdan yapmak istiyorsan action script, xml vs biliyormusun ? biraz daha ayrıntı ver ve ayrıca bu geçiş efekti değil geçiş efekti dersen herkes baska bir sey anlayacaktır. Bu bir slider banner, aramalarını boyle yap
Bu mesajdan alıntı yap
ghost_85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ghost_85

Ressam / Bursa

Alt 15-03-2011 #3
slm, konu hakkında hiçbir bilgim yok ama şöyle böyle yazacağına fırça atar gibi, anlatsaydın bildiklerini daha güzel olurdu. paylaşım mekanı burası.
Bu mesajdan alıntı yap
hasanbas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasanbas

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

flash

Alt 23-03-2011 #4
merhaba arkadaşlar flashtan anlayan birisi lazım yardımcı olursanız sevinirim en kısa zamanda:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
siir-delisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siir-delisi

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 23-03-2011 #5
WondershareFlash Gallery Factory Deluxe
http://www.wondershare.com/pro/demo/...y-factory.html

Flash bilmiyorsan bu programi tavsiye ederim.
Alirmisin yada baska yollardanmi bulursun sana bagli.

flashten anliyorsan birzamanlar bayrak calismasi yapmistim, bu isine yararmi bilmiyorum, isine yararsa yapimini zamanim olunca anladigim kadar anlatmaya calisirim.
Bayrak resimleri bizim tarihimizden gelen bayraklardan bir kaci ve üstüne tiklayinca bir haber sitesi ekledim oraya yönlendiriyor, linkleri istedigin gibi degistirebilirsin ve carussel sekli.

http://s1.directupload.net/images/110323/3i3q2i66.swf
Bu mesajdan alıntı yap