flashta resim slaytı

Flash - flashta resim slaytı Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşalr Flash'ta bir çerçeve ve o çerçevede sürekli değişen resimler yapmak istiyorum yani resimler geçişli olacak bir çerçevenin içinde birisi gidince diğeri gelecek aynı yerde nasıl yapabilirim ...

flashta resim slaytı
nisasu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nisasu

Grafiker / Ankara

flashta resim slaytı

Alt 08-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşalr Flash'ta bir çerçeve ve o çerçevede sürekli değişen resimler yapmak istiyorum yani resimler geçişli olacak bir çerçevenin içinde birisi gidince diğeri gelecek aynı yerde nasıl yapabilirim bilenlerin yardımcı olmasını dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikreyhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikreyhan(26)

Grafiker / Bursa

Alt 08-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım istediğin aralıklarla insert frame aç bu framelerin içine değişmesini istediğin resmleri koy sonra framelerin arasına tıkla create motion tween yap enter la flashta resim slaytı inşallah anlatabilmişimdir
Bu mesajdan alıntı yap
aksu_sdu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aksu_sdu

Grafiker / İstanbul

Alt 08-08-2009 #3
tşk ler fakat soyle basladım 10 gorselı ayrı layer acarak flash a ekledım sonra her bırıne dedıgınız gb ınsert keyframe ekledım , fakat ikl ürünün gelip gecıp 2 cı urunun gelmesını ıstıyorum bunu nasıl yaparım???
Bu mesajdan alıntı yap