flashta temelden inşaat yapmak ?

Flash - flashta temelden inşaat yapmak ? ...

mucoo_52 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mucoo_52

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Dosya22

Alt 04-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

s.a
arkadaşlar flashla temelden inşaat başlayıp bitişine kadr olan bir tasarım yapmak istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mucoo_52

Alt 06-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ya arkadaşlar hiç fikri olan yokmu ya nasıl yaparım çok acil lazım iskeleti bile olsa yeter ne olur yardım edinn ..flashta temelden inşaat yapmak  ?flashta temelden inşaat yapmak  ?
Bu mesajdan alıntı yap
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 07-04-2009 #3
bu istekte bulunduğunuza göre, flash hakkında pek fazla bir bilgiye sahip değilsiniz anlaşılan.

bahsettiğiniz olay flash programını temelden başlayarak (ki bu, tasarımınızı oluşturmanızı sağlayacak çizim ve toolları kullanmanız demek), başlangıç (buton, banner, menu vs. yapımı için) ve amacınıza bağlı olarak ileri (daha sıradışı ve ileri uygulamalar için) bir actionscript bilgisi gerektiriyor. bunların hepsinin bu konu altında paylaşımı öyle kolay ve kısa süren bir iş değildir.

ancak, site içerisinde dersler, çeşitli konular ve dijital kitaplar bulmanız mümkün. hatta blueden arkadaşımız burada, temelden başlayarak bir sitenin nasıl yapılacağını anlatmaya başladı. bu konuyu takip ederseniz eminim işinize yarayacaktır.

siz yapmaya başladıktan sonra takıldığınız yerleri sorarsanız, burada birçok arkadaş size yardımcı olmaya çalışacaktır.

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

mucoo_52

Alt 08-04-2009 #4
bu istekte bulunduğunuza göre, flash hakkında pek fazla bir bilgiye sahip değilsiniz anlaşılan.

bahsettiğiniz olay flash programını temelden başlayarak (ki bu, tasarımınızı oluşturmanızı sağlayacak çizim ve toolları kullanmanız demek), başlangıç (buton, banner, menu vs. yapımı için) ve amacınıza bağlı olarak ileri (daha sıradışı ve ileri uygulamalar için) bir actionscript bilgisi gerektiriyor. bunların hepsinin bu konu altında paylaşımı öyle kolay ve kısa süren bir iş değildir.

ancak, site içerisinde dersler, çeşitli konular ve dijital kitaplar bulmanız mümkün. hatta blueden arkadaşımız burada, temelden başlayarak bir sitenin nasıl yapılacağını anlatmaya başladı. bu konuyu takip ederseniz eminim işinize yarayacaktır.

siz yapmaya başladıktan sonra takıldığınız yerleri sorarsanız, burada birçok arkadaş size yardımcı olmaya çalışacaktır.

iyi çalışmalar
Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim...
Beni yönlendirdiğiniz konuyu takip edeceğim ..
Bu mesajdan alıntı yap