flashta yapılmış etkinlikler

Flash - flashta yapılmış etkinlikler Sponsorlu Bağlantılar selam arkadaşlar. Falshta yapılmış okul etkinlikleri vs. örnekleri olan ya da olduğunu bilen bir yer var mı? Eğer yoksa buradaki arkadaşlardan flashı iyi bilenler ücret karşılığında yardımcı olabilir ...

metinunal81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

metinunal81

Eğitimci / Diyarbakır

Alt 10-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam arkadaşlar. Falshta yapılmış okul etkinlikleri vs. örnekleri olan ya da olduğunu bilen bir yer var mı? Eğer yoksa buradaki arkadaşlardan flashı iyi bilenler ücret karşılığında yardımcı olabilir mi?
Örnek:
İlköğretim öğrencilerine yönelik hazırlanmış doğru-yanlış etkinliği:
altalta yazılmış 5 adet cümlenin önünde D ve Y yazan kutular olacak. Bunlara tıkladığında eğer cümle doğru ve öğrenci D kutusunu tıklamışsa cümlenin kendisi yeşile dönecek. yok eğer yanlışsa neden yanlış olduğunu belirten başka bir kutu çıkacak. Tabi bütün bunlar tamemen kontrol paneline sahip olan bir yapıda olacak. Yani ben hem cümle girebileceğim, hem yanlışa basıldığında çıkacak mesajları gireceğim, cümle sayısı benim isteğime göre olacak vs. Böyle bir etkinliğin yapılmasında bana kim yardımcı olabilir. Sadece bu değil tabi daha bir sürü etkinlik türü için flash programlama lazım olacak...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fatihkaradeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihkaradeniz

Hiç Biri / Ordu

Alt 11-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben yaparım hocam istediğiniz şekilde
Bu mesajdan alıntı yap
metinunal81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

metinunal81