Flatten sorunu acil: PSD CS4 highres de layerları flatten edince Bevel and Emboss bozuluyor.

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Flatten sorunu acil: PSD CS4 highres de layerları flatten edince Bevel and Emboss bozuluyor. ...

Flatten sorunu acil: PSD CS4 highres de layerları flatten edince Bevel and Emboss bozuluyor.
ilhanu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilhanu

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 02-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,
Büyük ebatlı bir çalışma yapıyorum Photoshop CS4te highres ve layerlı
Layerın birinde Bevel and Emboss efekt var. (button mantığında) Çalışma bittikten sonra flatten edince Bevel and Emboss bozuluyor. Ne yaptımsa sorunu çözemedim. Çözüm hakkında acil yardım rica ediyorum. Yarın işi flatten edip teslim etmem lazım. Flatten sorunu acil: PSD CS4 highres de layerları flatten edince Bevel and Emboss bozuluyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gulli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulli(48)

Hiç Biri / Ankara

Alt 02-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba,
Büyük ebatlı bir çalışma yapıyorum Photoshop CS4te highres ve layerlı
Layerın birinde Bevel and Emboss efekt var. (button mantığında) Çalışma bittikten sonra flatten edince Bevel and Emboss bozuluyor. Ne yaptımsa sorunu çözemedim. Çözüm hakkında acil yardım rica ediyorum. Yarın işi flatten edip teslim etmem lazım. Flatten sorunu acil: PSD CS4 highres de layerları flatten edince Bevel and Emboss bozuluyor.
Yeni Boş Layer Aç Sonra "Bevel and Emboss" layerini ve boş layeri ikisini
seç Sağ tık Merge layer ile birleştir sonra İstediğini Yap
Bu mesajdan alıntı yap
ilhanu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilhanu

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 02-05-2012 #3
dediğiniz gibi de yapsamda ikinci bir halka çıkıyor etrafında Flatten sorunu acil: PSD CS4 highres de layerları flatten edince Bevel and Emboss bozuluyor.
ne yaptı isem böyle.... Bevel emboss efektin ayarı maximumda 300 dpida olunca belliki çalışmıyor meret... yinede yardım için teşekkürler dostum Flatten sorunu acil: PSD CS4 highres de layerları flatten edince Bevel and Emboss bozuluyor.
Bu mesajdan alıntı yap