Flora Konica makina problemler

Dijital makineler - Flora Konica makina problemler ...

umraniyeli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umraniyeli

Baskıcı / İstanbul

Alt 24-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar elimizde flora konica 14 pl makina var makinadan anlıyan teknik servis arıyoruz zira makinayı satan firma servis veremiyor ve garantili makinanın hava pompasına 250 dolar bizden para istedi. Yardımlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

SKYTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 24-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
maxima alsaydınız keşke. maxima alan herkes mutluluğun doruklarında geziyor.
Bu mesajdan alıntı yap

umraniyeli

Baskıcı / İstanbul

Alt 26-04-2011 #3
Ozel mesajla yardimci olan tum arkadaslar sagolsun makina calisir durumda siz siz olun makina aldıgınız firmanın gecmisini iyi arastirin ben yandım siz yanmayin
Bu mesajdan alıntı yap
ergdgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ergdgl

Hiç Biri / Ankara

konica

Alt 27-04-2011 #4
bu şekilde zor durumda olan bütün makinası olan bu işe emek harcayan arkadaslara makina model gözetmeksizin pompa tank ıvır zıvır parçalar stokta hazır durumdadır incik boncuk parcalara 100 200 dolara teklıf eden servisim makina satıcısıyım diyen zihniyete selam olsun hava pompası 25 dolar 250 dolar nerde 25 dolar nerde
Bu mesajdan alıntı yap
PASSREKLAM02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PASSREKLAM02

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2011 #5
arkadaşlar elimizde flora konica 14 pl makina var makinadan anlıyan teknik servis arıyoruz zira makinayı satan firma servis veremiyor ve garantili makinanın hava pompasına 250 dolar bizden para istedi. Yardımlarınızı bekliyorum.
Merhabalar.. Flora Marka makine satışları bizde yapıyoruz teknik destek için bizimle irtibata gecebilirsiniz.. ayrıca parca fiyatı bizde 75 USD
garanti kapsamındaysa makineniz zaten bu parcaya para ödemenize gerek yok..
Bu mesajdan alıntı yap
interdijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

interdijital

Hiç Biri / İstanbul

.

Alt 09-06-2011 #6
Özel mesajla bizimle irtibata geçerseniz size yardımcı olabiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap
by_oren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_oren

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2011 #7
İletişim dijitalde her türlü makine yedek parçasına ulaşabilirsin. bide iletişim bilgilerini göremiyorum ...
Bu mesajdan alıntı yap

umraniyeli

Baskıcı / İstanbul

Alt 10-06-2011 #8
problemim kalmadı yardımlarınız için sagolun.
Bu mesajdan alıntı yap
ankaradijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ankaradijital

Grafiker / Ankara

Alt 11-06-2011 #9
Merhabalar.. Flora Marka makine satışları bizde yapıyoruz teknik destek için bizimle irtibata gecebilirsiniz.. ayrıca parca fiyatı bizde 75 USD
garanti kapsamındaysa makineniz zaten bu parcaya para ödemenize gerek yok..
kardes bunlarda senin makinayi aldigin gibiler gelir takarlar sonra onun yaninda kil tuy nevarsa onu da degistirirler tabi garantiye girmeyen hos boya gecen her yer garanti disi zaten geri kalan demir paslanmazsa siknti yok parcalar degisince duzen tutmazsa ya operatorden ya malzemeden ikiside tutmazsa havadan Flora Konica makina problemler herkes makina satiyor ben sikayet ettim sende et yoksa cinden mal getire getire bunlar cinli olmus ama ulkemde adalet var mahkemede de dersin acik hesabi var diye Flora Konica makina problemler
Bu mesajdan alıntı yap
PASSREKLAM02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PASSREKLAM02

Grafiker / İstanbul

Alt 11-06-2011 #10
kardes bunlarda senin makinayi aldigin gibiler gelir takarlar sonra onun yaninda kil tuy nevarsa onu da degistirirler tabi garantiye girmeyen hos boya gecen her yer garanti disi zaten geri kalan demir paslanmazsa siknti yok parcalar degisince duzen tutmazsa ya operatorden ya malzemeden ikiside tutmazsa havadan Flora Konica makina problemler herkes makina satiyor ben sikayet ettim sende et yoksa cinden mal getire getire bunlar cinli olmus ama ulkemde adalet var mahkemede de dersin acik hesabi var diye Flora Konica makina problemler
servis almasına gerek yok bizden parça alabilir,, ama senin amacın bizi karalamak olduğundan sen böyle yazarsın tabi... Sen ilk önce firmamıza olan borcunu öde
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları