Floresanlı Folyo

Folyo kesim - Floresanlı Folyo ...

Floresanlı Folyo
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Floresanlı Folyo

Alt 11-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar herkese selamlar kolay gelsin diyorum. Arkadaşlar bu işe yeni adım atanlardanım. Floresanlı Folyo hakkında bilgilenmek istiyorum. Kullandığım plotter, GX-24 yeni almış(sıfır) bulunmaktayım. Benim sormak istedğim benim makine bu Floresan Folyoyu keser mi?, kullanmak isteğim folyo markası ORACAL'dır. Farklı bir bıçak gerekli midir? Bıçağı çabuk köreltiği söyleniyor, doğru mudur? Teşekkür eder, saygılarımı sunuyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

akface isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akface

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
floresan folyo normllerine göre daha kalındır biz normal kesim yaptığımız bıçak ile basıncı arttırarak kesimini yapıyoruz ama kesilecek folyo metrajı fazla ve devamlı olacaksa bu iş için farklı bir bıçak kullanmak daha mantıklı olur...

ayrıca ilgilenen arkadaşlara... plotter biçaklarınızı imkanınız ve beceriniz varsa yurt dışı alışveriş sitelerinden yapın türkiyeye kıyasla (kargo dahil) 1 bıçak fiiyatına 10 bıçak alabiliyorsunuz...
Bu mesajdan alıntı yap
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 11-08-2008 #3
Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Gerçekten ürünleride aksesuarlarıda çok pahalıya veriyorlar bize. Bana çizim aksesuarı için 120 YTL dediler(Japon malı olarak, Çin malıda 20 YTL söylendi). Site İngilizce olduğu için tam anlayamadık. Bir şekilde yardımcı olabilir misiniz? Tekrar teşekkür eder, Allah razı olsun.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
floresanlı, folyo