FlStudio İle 4 sene önce yaptığım bir çalışma. (Beğeneceksiniz.)

Graficafe - FlStudio İle 4 sene önce yaptığım bir çalışma. (Beğeneceksiniz.) ...

FiRARDA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FiRARDA

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 24-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2006 yılında can sıkıntısından FL Studio programı ile yaptığım bir çalışma melodi tanıdık gelebilir ama alt yapı ve efekler tamamen bana ait bir kaç günümü altı aslında FlStudio İle 4 sene önce yaptığım bir çalışma. (Beğeneceksiniz.) umarım beğenirsiniz lütfen yorumlar.

Link:
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
Link:
http://www.zshare.net/audio/7030629734182836/
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Fl, Dj Dance 4, Trcktor hepsini kullandım , güzel olmuş, eğer bu işe ilgi duyuyorsan, kullanman gereken tek bir program var , CUBBASİ , Piyasada nekadar müzisyen, Dj, Şarkıcı, besteci varsa , bütün profesyoneller bu programı kullanıyor, yanlız çok karmaşık ve detaycı program, Fl deki gibi hazır davullar zurnalar yok, bir ritim'i bile kendin notalarla yapman gerekiyor, druum bas be tis herşeyi önce kendin hazırlicaksın, ritimini belirledikten sonra müzik yavaş yavaş ortaya çıkıcak, ayarlar, anfi, balans,tiz, akustik herşey senin elinde, programı öğren albüm çıkar FlStudio İle 4 sene önce yaptığım bir çalışma. (Beğeneceksiniz.) tabi yılların varsa , tiesto, benni bennassi, 666, hepsi bunu kullanıyor kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
DJR-SeeN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DJR-SeeN

Grafiker / İzmir

Alt 24-12-2009 #3
Gökhan bey, bahsettiğiniz program Cubassi değil Cubase. 4 Yıldır profesyonel anlamda kullanıyorum. Affınıza sıgınıyorum düzeltme için.
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2009 #4
Gökhan bey, bahsettiğiniz program Cubassi değil Cubase. 4 Yıldır profesyonel anlamda kullanıyorum. Affınıza sıgınıyorum düzeltme için.
FlStudio İle 4 sene önce yaptığım bir çalışma. (Beğeneceksiniz.) sorun değil aynı programdan bahsediyoruz, gerçekten müzik hastası biri olarak CUBASE ye bi dönem sarmıştım, hobi olarak uzun zaman geçti, adını hatırlayamadım, düzeltme için saolun,
Bu mesajdan alıntı yap

FiRARDA

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 25-12-2009 #5
CUBASE güzel bir program ama ben daha profesyonelleri ile çalışan "mesala Reason" insanlar tanıyorum yaptığım müzik ise benim ilk amatör calışmadır ayrıca fl studio da profesyonellikten geri kalan bir program değil hertürlü plugin VST/VSTi yazılımlarını destekliyor efekler kolay ve anlşılır ve çok kaliteli bir program tamamen yaratıcılığınıza kalmış bence CUBASE sadece isim yapmış farklılıklarda gerekli.
Bu mesajdan alıntı yap

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-12-2009 #6
elimde 100lerce Smple var Fl uyumlu, bir ara paylaşırım, fl de yaptığın müzikleri afaki, yani rasgele yapmış oluyorsun, hayal günü kullanarak, 4 yıldır bu işle uraşıyorsan bence konuya daha fazla hakim olmalısın, böylece daha iyi işler çıkartırsın, belki bizim de bi Tiestomuz olur FlStudio İle 4 sene önce yaptığım bir çalışma. (Beğeneceksiniz.)
Bu mesajdan alıntı yap

FiRARDA

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 25-12-2009 #7
elimde 100lerce Smple var Fl uyumlu, bir ara paylaşırım, fl de yaptığın müzikleri afaki, yani rasgele yapmış oluyorsun, hayal günü kullanarak, 4 yıldır bu işle uraşıyorsan bence konuya daha fazla hakim olmalısın, böylece daha iyi işler çıkartırsın, belki bizim de bi Tiestomuz olur FlStudio İle 4 sene önce yaptığım bir çalışma. (Beğeneceksiniz.)

ilgin için teşekkürler FlStudio İle 4 sene önce yaptığım bir çalışma. (Beğeneceksiniz.) ama artık falza zaman ayıramıyorum ilk aslında 2002 yılında Soundforge isimli firmanın ACİD PRO 3 isimli programı ile başlatım sonra 4 5 6 çıktı hatta 7si bile (4 ten sonraki sürümde firma SONY altına alında) var ama 2006 da fl studio ya bi ilgi başladı bende daha neler neler var ama unuttum çoğunu en iyisi 6 sürümü şimdi 9 u çıktı ama 6 çok kullanışlı herşeyine hakimim ritim azaltma cross veya belli aralıklarda azalıp artan efekler sadece noto bilgim eksik biraz ama kendimce başarılıyım yani bir jenerik veya amatör bir album yapabilirm
Bu mesajdan alıntı yap