Fly Çevre Tasarım Logosu

Logo Tasarımları - Fly Çevre Tasarım Logosu Sponsorlu Bağlantılar Önerdiğimiz tasarım bu Kendisinin bir arkadaşına yaptırdığı bu Zaten ondan sonra bende bir gariplik olduğunu anladım, ama artık çok geçti....

Fly Çevre Tasarım Logosu
Republican isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Republican

Webmaster / Ankara

Fly Çevre Tasarım Logosu

Alt 14-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Önerdiğimiz tasarım bu

Fly Çevre Tasarım Logosu

Kendisinin bir arkadaşına yaptırdığı bu

Fly Çevre Tasarım Logosu

Zaten ondan sonra bende bir gariplik olduğunu anladım, ama artık çok geçti.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 14-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ne anlatmak istediğinizi ve garipliğin ne olduğunu anlayamadım, kusura bakmazsanız.

Sadece tamamı ile farklı iki logo görüyorum burada.
Bu mesajdan alıntı yap

Republican

Webmaster / Ankara

Alt 14-02-2010 #3
Ne anlatmak istediğinizi ve garipliğin ne olduğunu anlayamadım, kusura bakmazsanız.

Sadece tamamı ile farklı iki logo görüyorum burada.
siz bir çevre tasarım firmasına ikinci logoyu uygulanabilir gördüyseniz benim açımdan bir sorun yok.
Bu mesajdan alıntı yap

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 14-02-2010 #4
siz bir çevre tasarım firmasına ikinci logoyu uygulanabilir gördüyseniz benim açımdan bir sorun yok.
Logoların uygunluğu hakkında en ufak bir yorum yapmadım ki.. Hiç o konuya değinmedim. Garipliğin ne olduğunu anlayamadığımı belirttim.

Şahsın arkadaşının ikna yeteneği, sizinkinden daha etkiliymiş demek ki.. Fly Çevre Tasarım Logosu
Bu mesajdan alıntı yap

Republican

Webmaster / Ankara

Alt 14-02-2010 #5
Logoların uygunluğu hakkında en ufak bir yorum yapmadım ki.. Hiç o konuya değinmedim. Garipliğin ne olduğunu anlayamadığımı belirttim.

Şahsın arkadaşının ikna yeteneği, sizinkinden daha etkiliymiş demek ki.. Fly Çevre Tasarım Logosu
Logonun uygun olup olmaması sizin için bir kriter değilse bir logonun değerlendirmesini neye göre yaptığınızı anlamadım.

Ben böyle bir durumda ikna yeteneğine değil estetik algıya bakarım, birinciyi seçmek zorunda değil ama ikinciyi seçiyorsa biz başka dünyalardan geliyoruz demektir; böyle bir durumda da mümkün mertebe çalışmam zaten.
Bu mesajdan alıntı yap

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 14-02-2010 #6
Size kolay gelsin. Fly Çevre Tasarım Logosu

Ekleme:
(Konunun uzamaması için alttaki mesajınıza cevaben, mesajımı düzelterek buraya yazıyorum.)

belli ki sizinle de uymuyor estetik algımız. size de kolay gelsin.

İfade tarzınız uymuyor.. İfade tarzınızdan dolayı, asıl konuya gelmek mümkün olamadı. Konuşuyor; cevaplamıyorsunuz..

Umarım uzatmazsınız.
Bu mesajdan alıntı yap

Republican

Webmaster / Ankara

Alt 14-02-2010 #7
Size kolay gelsin. Fly Çevre Tasarım Logosu
belli ki sizinle de uymuyor estetik algımız. size de kolay gelsin.

---------

size özel mesaj atma şansım olmadığı için buradan yazmak durumundayım. yazdıklarımı okuyan herhangi birisi ikinci çizimin firmanın yaptığı iş ile ilgili olmadığını ve logo olarak uygun olmadığını söylemek istediğimi anlayabilir.

Bunun yanısıra logo illa ki iş konusu ile ilgili olmak zorunda değil ama başka birşeyi de çağrıştırmamalı aynı zamanda. Ayrıca logodaki detaylar ve tasarım anlayışı bana uygun değil. Size uygunda olabilir bir başkası yeşil basit bir tane kuşun yanında daha güzel diye de düşünebilir.

Bunlar kişisel tercihler ama ben bunu tercih etme hakkına saygı duysam da yapılan tercihe saygı duymam.

Aşırı konvansiyonel ve/veya alegori veya glyph içermeyen tasarımları çok sevmiyorum. Umarım bu sefer açıklayıcı olmuştur.
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 14-02-2010 #8
Birinci logo nedirki yeşil ve çok basit bir kuş var logo bile değil ikinci çalışma hadi logoya benzer çok yönü var sizin bence bakış açınızda problemler var Fly Çevre Tasarım Logosu
Bu mesajdan alıntı yap

Republican

Webmaster / Ankara

Alt 14-02-2010 #9
Birinci logo nedirki yeşil ve çok basit bir kuş var logo bile değil ikinci çalışma hadi logoya benzer çok yönü var sizin bence bakış açınızda problemler var Fly Çevre Tasarım Logosu
siz arçelik logosu hakkında ne düşünüyorsunuz gerçekten merak ediyorum. sizin standartlarınızda logo bile değil de.

birde ikincisinin logoya benzer çok yönünden birkaçını sıralarsanız sevinirim.

Bunun yanısıra (varsa) portfolyonuzdan örnekler görmeyi çok isterdim.
Bu mesajdan alıntı yap
finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 14-02-2010 #10
bunların ikisi de olmamış bence...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları