Folder Marker Home 3.1.0.0 [ Klasör Yönetim Programı ]

Yazılım Rehberi - Folder Marker Home 3.1.0.0 [ Klasör Yönetim Programı ] ...

azamiturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azamiturk

Öğrenci (Diğer) / Kırşehir

Alt 21-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

4.8 Mb

Folder Marker Home ile windows klasörlerinin renklerini ve simgelerini değişitirip farklı öncelik sıralarıan sahip klasörleri farklı şekilde görüntüleme seçeneğine sahip oluyorsunuz. Masaüstünde ve klasör pencerelerinde düzen isteyen kullanıcılar için ideal bir program. Programın kullanımı son dere kolay. tek yapacağınız ilgili klasöre sağ tıklamak ve ekrana gelen menüden istediğiniz seçimi yapmak.

Bu kabuk uzantısı (sağ tuş menüsü uzantısı) sayesinde klasör simgelerini öncelik belirtecek şekilde işaretleyebilir (yüksek, düşük, normal), tamamlanma seviyesini gösterebilir (tamamlandı, yarı-tamamlandı, planlandı), çalışma durumunu belirtebilirsiniz (onaylandı, reddedildi, bekleniyor). Klasör içerisinde bulunan verilerin türünü de gösterebilirsiniz (iş, önemli, geçici, özel dosyalar) Şeklinde belirlenebilir.

Turbobit
FolderMarker.rar

Hotfile
http://hotfile.com/dl/98476257/82e20...arker.rar.html

Bütün Paylaşımlarım Microsoft Security Essentials ve Norton Anti-Bot Denetiminden Geçmektedir Folder Marker Home 3.1.0.0 [ Klasör Yönetim Programı ]

Verilen emekleri göz önüne alarak [iyi-kötü farketmez] yorum yapmanız rica olunur.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları