folyo baski ve baskes isi - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - folyo baski ve baskes isi - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar folyo baski ve baskes isi Şehir: İstanbul İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul Maliyet: Damla etiket icin folyo baski yaptirilicaktir.is surekli olup ist avrupa yakasi tercihimizdir Tasarım: Dahil İşin ...

mehmetcenk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetcenk

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-12-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

folyo baski ve baskes isi

İşin teslim alınacağı şehir: İstanbul

Maliyet: Damla etiket icin folyo baski yaptirilicaktir.is surekli olup ist avrupa yakasi tercihimizdir

Tasarım: Dahil

İşin teslim edilme süresi: 3 gun

İşle ilgili açıklama: Anahtarlik icin folyo baski

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

folyo baski ve baskes isi - İstanbulfolyo baski ve baskes isi - İstanbulfolyo baski ve baskes isi - İstanbulfolyo baski ve baskes isi - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

tekniker22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tekniker22

Baskıcı / İstanbul

Alt 20-01-2015 #3
Mehmet bey merhaba;
ilanınız halen geçerli ise yardımcı olabiliriz
freelanceonur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freelanceonur(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-01-2015 #4
ben yardımcı olim ?
GRP Dijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRP Dijital

Hiç Biri / Adana

Alt 13-06-2015 #5
merhabalar eğer bana ulaşırsanız sıze en kaliteli ve en hesaplı teklifi vereceğimden emin olabilirsiniz.