Folyo kesici plotter alacağım model tavsiyesi

Folyo kesim - Folyo kesici plotter alacağım model tavsiyesi Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar, Duvar stickerları yapmak için Roland ya da Mutoh marka 120'lik plotter kesici alacağım. Hızlı ve hassas kesim yapabilecek sorun çıkartmayacak bir ürün olsun istiyorum. Modeli ve ...

decoart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

decoart

Grafiker / İstanbul

Alt 15-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,
Duvar stickerları yapmak için Roland ya da Mutoh marka 120'lik plotter kesici alacağım. Hızlı ve hassas kesim yapabilecek sorun çıkartmayacak bir ürün olsun istiyorum.
Modeli ve uygun fiyata nereden temin edebileceğim ile ilgili tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

haruncnr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haruncnr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba
Bu konuda yardımcı olabilirim istersen
bana mail adresi verirsen sana roland ve graphtec model plotterler hakkında fiyat gönderebilirim. iyi çalışmalar haruncnrmynetcom
Bu mesajdan alıntı yap
cengavermert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengavermert

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Roland Plotter hak.

Alt 20-01-2010 #3
Merhaba,

Roland 120 cmlik plotter için yardımcı olabilirim.GX-500 modeli,krop okuma özelliği ,Corel ile uyumlu çalışan Cutstudio programı var.Fiyat teklifi gönderebilmem için ********* bilgi gönderirseniz,yardımcı olabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
model tavsiyesi, roland plotter