Folyo Kesim İçin Makine Alacağım Yardım edermisiniz ?

Sonuçlanan İlanlar - Folyo Kesim İçin Makine Alacağım Yardım edermisiniz ? ...

bugrahanbiyik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bugrahanbiyik

Grafiker / Adana

Alt 03-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben folyo kesim makinesi almayı düşünüyorum marka olarakda roland ama bana önerebileceğiniz bir modeli varmıdır ? Fiyat konusundada bilgi verebilirseniz sevinirim....
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mdp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mdp

Yrd. Grafiker / Bursa

Alt 06-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
meslaktaşım ben sana bırak roland ı al MIMAKI derim, inanılmaz makine çok saglam ve karton dahi kesiyor,(şablon içim) acayip bir teknolojisi var makinenin procolor firmasında ürün var onlarla irtibata geçersen yardım cı olurlar, ben onlardan gayet memnunum. roland artık satmıyorlarmış, ama adamlara helel olsun MIMAKI daha iyi ürünü alıp gelmişler, ben ne derlerse inanıyorum onlara hepsi doğru çıkıyor tavsiye ederim, yanılmazsın
dijitalbaski35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dijitalbaski35

Baskıcı / Antalya

Alt 28-10-2009 #3
olympos 135 cm lik plotter 1900 tl.makina güzel,tavsiye ederim.ilgileirseniz iletişim bilgisi veririm.
AkGeNc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AkGeNc

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-10-2009 #4
Uyugun fiyata bi sürü ploter bulabilirsin piyasada ama hassa iş yapacam ömürlük bişi almak istiyorum diyorsan Mimaki ve DGI dan şaşma Pimmste Teknik Servisin başında olduğum dönemde 15 sene arıza yapmayan kesiciler bile gördüm. Detaylı bilgi için özelime mesaj atabilirsin...