Folyo kesim makinesi almak istiyorum

Sonuçlanan İlanlar - Folyo kesim makinesi almak istiyorum Sponsorlu Bağlantılar Selam arkadaslar buen bu sitede ve reklamcılık işinde yeiniyim finansmanım kısıtlı olduğu icin işimi gorecek yani kısaca camlara yazı yazabilcegim ve kucuk reklam panoları yapabilcegim bir plotter almak ...

Alt 25-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaslar buen bu sitede ve reklamcılık işinde yeiniyim finansmanım kısıtlı olduğu icin işimi gorecek yani kısaca camlara yazı yazabilcegim ve kucuk reklam panoları yapabilcegim bir plotter almak istiyorum nereden ve hangi marka tavsiye edersiniz. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tesekurler
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

roso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

roso

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 25-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Oncelikle yeni yapacagin is Hayirli ugurlu olsun. Eger hesapli makine istersen sana 60 lik makineyi 900 dolara 120 lik makineyide 1150 dolara adrese teslim verebilirim. eger opse sistemli makine istersen o zamanda sana 60 lik Graphtec verebilirim 2500dolara. makinelerle ilgili ayrintili bilgiyi web sitemizden bulabilirsiniz. web siteyi profil bilgilerimden alabilirsiniz.Basarilar diliyorum.
buzmavisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

buzmavisi

Bilg. Teknikeri / Amasya

Alt 15-10-2008 #3
web siten yanlıs sanırımm . ozelden msj atarsan sevinirim
selimen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimen

Grafiker / İzmir

Alt 15-10-2008 #4
Benim 60 lık Graphtech plotterım var genel olarak memnunum ama sadece istanbulda servisi olması dezavantaj. Bence plotter da roland dışına çıkmamalısın belki rakam daha yüksek ama iş yapacaksan makinenin parasını düşünmek hata olur çünkü iyi makinen varsa iyi işler çıkarıp kısa zamanda paranı çıkarırsın ama ucuza bi makina alıp iş yapmaya çalışırsan astarı yüzünü geçer arkadaşım, parana zamanına müşterine yazık edersin iy hesap yapmanı tavsiye ederim.
Roland iyidir.
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 26-10-2008 #5
Benim 60 lık Graphtech plotterım var genel olarak memnunum ama sadece istanbulda servisi olması dezavantaj. Bence plotter da roland dışına çıkmamalısın belki rakam daha yüksek ama iş yapacaksan makinenin parasını düşünmek hata olur çünkü iyi makinen varsa iyi işler çıkarıp kısa zamanda paranı çıkarırsın ama ucuza bi makina alıp iş yapmaya çalışırsan astarı yüzünü geçer arkadaşım, parana zamanına müşterine yazık edersin iy hesap yapmanı tavsiye ederim.
Roland iyidir.
Şu ana kadar sadece Roland kesici gördün galiba....
advertisement isimli Üye şimdilik offline konumundadır

advertisement

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri

Alt 01-11-2008 #6
japon malı graphtec dışına cıkma yardımcı olurum...
dijiprint isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dijiprint(57)

Matbaacı / Yalova

Alt 01-11-2008 #7
üstadım sakın ama sakın ucuz diye çin malı alma
mubarekler sanki sunta kesiyorlar
hatır hatır hatır
bir ingiliz demiş ki'' zengin değilim ki ucuz mal alayım'' !!!!!

roso

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 02-11-2008 #8
Cinde cok makine ureticisi var ve tabii ki hepsi kotu uretici degildir. Cin mali cok iyi makinelerde mevcut. onemli fogru firmayla calismak. Cine gidipte kac ureticiyle gorustunuz ve urununu yerinde gordunuz? bir kac ureticiyle baglanti kurupta tum urunlere kotu yorumlar yapmayalim.
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 02-11-2008 #9
Cinde cok makine ureticisi var ve tabii ki hepsi kotu uretici degildir. Cin mali cok iyi makinelerde mevcut. onemli fogru firmayla calismak. Cine gidipte kac ureticiyle gorustunuz ve urununu yerinde gordunuz? bir kac ureticiyle baglanti kurupta tum urunlere kotu yorumlar yapmayalim.
+1 katılıyorum....

Hem Ucuz olsun hem Süper olsun.... (bizler hep böylemi kalacaz acaba...)

Erkan DERYA ®

roso

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 03-11-2008 #10
pahali diye aldiginiz makineler sanki cok mu kalitli? brakin ALLAH askina. gelin benim is yerime size 4 yildir kullandigim cin makinemi gostereyim arti bu gune kadar sattigim musterilerimi gezdireyim bakalim tek bir kisidende olsa ucuz cin mali hayirsiz makine diye bir sikayet duyabilecekmisiniz. iste bariz ornegi 98 dolara arti KDV ye kucucuk bir plastik parcasi satiliyor ve pahali ve cok super kaliteli o zaman demi?
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
almak, folyo, istiyorum, kesim, makinesi