folyo kesim makinesi satın almak istiyorum

Folyo kesim - folyo kesim makinesi satın almak istiyorum Sponsorlu Bağlantılar Selam arkadaşlar. Bulunduğum ilçede bu işi yapan kimse yok ve ben yapmak istiyorum.asıl mesleğim bilgisayar teknikerliği ve 10 yıldır bu işle uğraşıyorum.öncelikle küçük çaplı yazı işleri yapmak istiyorum. ...

network isimli Üye şimdilik offline konumundadır

network

Bilg. Teknikeri / Denizli

Alt 23-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaşlar.

Bulunduğum ilçede bu işi yapan kimse yok ve ben yapmak istiyorum.asıl mesleğim bilgisayar teknikerliği ve 10 yıldır bu işle uğraşıyorum.öncelikle küçük çaplı yazı işleri yapmak istiyorum.

3000-5000 ytl arasında bir folyo kesim makinesi almak istiyorum. marka,fiyat,servis desteği ve yedek parça konusunda yabancı olduğum bir sektör bu yüzden yardım istiyorum.

ikinci el almak mantıklı mıdır? yeni bir makine alsam hangi marka ve modelleri önerirsiniz? teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erkan01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkan01

Yrd. Grafiker / Adana

Alt 24-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben Copam aldım, şimdilik memnunum starltd.com dan alabilirsin 4000 YTL civarı sanırım ,
ama piyasada Roland ve Graptech en çok tutulanları, çünkü yedek parça ve servisi var bolca, haa copam için de satan arkadaşlar arkasında duruyorlar onu biliyorum, teknik destek de aldım bu konuda, aslında 4-5 marka desteklense yedek parça sıkıntısı da olmaz diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
graficar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graficar(68)

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 25-04-2008 #3
Roland yada Roland
Bu mesajdan alıntı yap
arşivci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arşivci

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 25-04-2008 #4
kardeş en kral makine mutoh ikinci graphtech üçüncü rolant istersen bu makineeri satan firmaları bulursun benim özele msj atarsan yardımcı olurum ikinci el tavsiye etmem ucuz çin malı makinalar ikinci el fiyatına 2 yıl garantileri var akıllı ol ...yardımcı olurum
Bu mesajdan alıntı yap
roso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

roso

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 29-04-2008 #5
bazen ucuz Çin malı dediğiniz makineler çok kaliteli dediğiniz makineler gibi gayet güzel çalışyor. Ben 600 dolarlık Çin makinesi kullanıyorum 3 yılına girdi halen çalışyor. ikinci el makine tavsiye etmem. Tabii karar yine senin. yeni başlamış olduğun işinde hayırlı uğurlu olsun. Başarılar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap
behcetreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

behcetreklam

Baskıcı / Burdur

Alt 29-04-2008 #6
kardeş rolant alderim ben 11 yıldır kullanıyorum sadece bıcak ve kesim halısı deyişti
Bu mesajdan alıntı yap
serkaniyier isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkaniyier

Grafiker / Ankara

Alt 29-04-2008 #7
iyi bir makina istiyosan graftec almalısın.ucuz yollu pek çok makina var ama en fazla 3 ay işine yarar
Bu mesajdan alıntı yap
ygtmaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ygtmaster

Grafiker / İstanbul

Alt 30-04-2008 #8
3500 Dolara 120 Lİk Mİmakİ Var İlgİlenİrsen Yardimci Olurum

ikinci el alabilirsin hatta daha iyi olur ama kimden aldığın önemli bendede 60 cm'lik encad var çok ufak yazıları sorunsuz kesiyorum(2-3mm) 120 cm'liğe bile ihtiyaç duymuyorum
çin malına kesinlikle yaklaşma...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 04-05-2008 #9
roland'dan şaşma
Bu mesajdan alıntı yap
grafity isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafity

Grafiker / Ankara

Alt 17-05-2008 #10
slm arkadaşım alacaksan roland gx 24 var bende 2007 modeli sorunsuz alındıgından bu zamana kadar ne halısı nede bıçagı degişti sorunsuz bir plotter ilgilenirsen sewinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
almak, folyo, istiyorum, kesim, makinesi, satin