Folyo kesim önerisi - istek!

Folyo kesim - Folyo kesim önerisi - istek! ...

sulkor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sulkor

Öğrenci (Diğer) / Tokat

Alt 02-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ben 22 yaşındayım led tabela yapıyorum dekotanın üzerine folyo kesitiriyorum.ama folyo kestirmeye verdiğim para bütün tabelanın amkiyetinin yarısına denk geliyo yani açıkçası çok alıyolar.25x25 siyah folyonun üzerine 10 harf yazdırdım 25tl para verdim harfler küçük.
benim derdim en büyük yazdığım harf zaten 30 cm ben kendim kesmek istiyorum yada bana çözüm yolu gösterin 30 cm kesicek kadar küçük ucuz makina varmı ya mesala bunu üstün normal bi yazıcıyla çizsemde sonra özel bi bıçak filan varsa onunla elimle kessem nasıl olur yapmak istediğim kendim kesmek istiyorum
işletme okudum grafik vs bilgim hiç yok
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

isvicreli1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isvicreli1

Grafiker / Yurtdışı

Alt 02-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben 22 yaşındayım led tabela yapıyorum dekotanın üzerine folyo kesitiriyorum.ama folyo kestirmeye verdiğim para bütün tabelanın amkiyetinin yarısına denk geliyo yani açıkçası çok alıyolar.25x25 siyah folyonun üzerine 10 harf yazdırdım 25tl para verdim harfler küçük.
benim derdim en büyük yazdığım harf zaten 30 cm ben kendim kesmek istiyorum yada bana çözüm yolu gösterin 30 cm kesicek kadar küçük ucuz makina varmı ya mesala bunu üstün normal bi yazıcıyla çizsemde sonra özel bi bıçak filan varsa onunla elimle kessem nasıl olur yapmak istediğim kendim kesmek istiyorum
Slm
Care bitmez.
30 cm enine kadar kesim yapan mini kesim mak.leri var. Yillar once Almanya'da bir sergide gordum.
Ayrica, istersen eger yazici ile A4 kagida istedigin yazilari kontur olarak sirayla yaz.
Sonrada kesecegin folyonun ustune yapiskani zayif olan uhu vs ile tuttur.
Ve elle kes..
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
sulkor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sulkor

Öğrenci (Diğer) / Tokat

Alt 03-10-2010 #3
çok teşekkür ederim aslında elle kesmek mantıklı çok büyük şeyler yapmıyorum zaten.
peki bi sorumdaha var bu folyo kesimi yapan makinanın uçundaki bıçağı kalem gibi kullanmam mümkünmü yani kesim kalitesi açısından vs o tarz bişey olurmu başka fikirleriniz varsa lütfen yardım edin
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 03-10-2010 #4
çok teşekkür ederim aslında elle kesmek mantıklı çok büyük şeyler yapmıyorum zaten.
peki bi sorumdaha var bu folyo kesimi yapan makinanın uçundaki bıçağı kalem gibi kullanmam mümkünmü yani kesim kalitesi açısından vs o tarz bişey olurmu başka fikirleriniz varsa lütfen yardım edin
kretuar ile daha kolay kesebilirsin eskiden ben yazıları öyle kesiyordum halada bazen keserim
Bu mesajdan alıntı yap
isvicreli1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

isvicreli1

Grafiker / Yurtdışı

Alt 07-10-2010 #5
Evet. Mumkun.
Zaten kalem baglantisi icin plastik kafa bile var.
Baska sorularin olursa yardima hazirim.
Msn'de verebilirim dostum.
Bu mesajdan alıntı yap
FULLCAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FULLCAR(39)

Grafiker / Denizli

Alt 09-10-2010 #6
25X25 CM YAZIYA 25 TL ALAN KİMSE ÇOK PAHALI YAPIYO BU İŞİ.
ben 60 x 50 mezar taşı yazıyorum 10 tl ye.ona bile pahalı diyen var
reklamcını değiştir bence
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

reklamcını değiştir

Alt 09-10-2010 #7
çok güzel para almış folyonun metrekaresi 4 tl na göre hesapla bazen böyle reklamcılar çıkar bir reklamcıyla anlaş bence
Bu mesajdan alıntı yap
guraykurtoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guraykurtoglu

Hiç Biri / Ankara

Alt 09-10-2010 #8
reklamcını değiştir arkadaşım bu ilk öneri makinaya gelince 30 cm civarında kesim yapan makina 60 lık olanla yaklaşık aynı para yurt dışında 120 dolar ama bizim malzemeciler sağolsun 1000 lira istiyorlar hatta 1600 lira isteyeni bile var yazıcıdan farklı olmayan bu makina bizde biraz tuzlu imkanın var ise dışarıdan getirmeyi dene
Bu mesajdan alıntı yap
barbeTo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barbeTo

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2010 #9
öyle bir şansın yok ... tabela yapıyorsan hele ki bu iş öyle çizilip elle kesilmeyle uzaktan yakından alakası yok Folyo kesim önerisi - istek! sonucta müşterilerinin hepsi senden farklı fontlarda harf vs. isteyeceklerdir... en güzeli sağlam bir makine alman ... madem bu işi yapıyorsun bi şekilde sıkıntıya gireceksin......
Bu mesajdan alıntı yap
Erdem34. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erdem34.

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2010 #10
Eyer sürekli iş yapıyorsan 60'lık plotter alabilirsin 2,elleri çokda pahalı değildir
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Kapat
Şifremi Unuttum?