folyo ve özellikle reflektif malzemesi kesebilen plotter önerebilecek iyi bir marka

Sonuçlanan İlanlar - folyo ve özellikle reflektif malzemesi kesebilen plotter önerebilecek iyi bir marka ...

folyo ve özellikle reflektif malzemesi kesebilen plotter önerebilecek iyi bir marka
vdkey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vdkey

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ark.lar özellikle reflektif kesebilen,plotter arıyorum.basınç olarak 1500 kadar çıkması lazım.varmı önerebileceğiniz iyi bir marka
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozcan160 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozcan160

Grafiker / İstanbul

Alt 07-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşım merhaba graphtec plotter'ım var sana bu makinayı öneririm japon malı çok kaliteli .asla kayma ve verdiğin baskıdan şaşmıyor.reflektör kesimi yapacaksan.cin malından uzak dur.ben askere gittiğim için makinemi satılık ilanına koydum.daha 10 ay oldu alalı çok memnunum sana tavsiye ederim.
finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 07-03-2010 #3
ark.lar özellikle reflektif kesebilen,plotter arıyorum.basınç olarak 1500 kadar çıkması lazım.varmı önerebileceğiniz iyi bir marka
bütün makineler reflektif folyo kesebilir...

vdkey

Grafiker / İstanbul

Alt 08-03-2010 #4
Arkadaşım merhaba graphtec plotter'ım var sana bu makinayı öneririm japon malı çok kaliteli .asla kayma ve verdiğin baskıdan şaşmıyor.reflektör kesimi yapacaksan.cin malından uzak dur.ben askere gittiğim için makinemi satılık ilanına koydum.daha 10 ay oldu alalı çok memnunum sana tavsiye ederim.
ark. teşekkürler cin malından uzak durucam.plotter için iyi bi araştırma yapmalıyım benim için önemli

vdkey

Grafiker / İstanbul

Alt 08-03-2010 #5
bütün makineler reflektif folyo kesebilir...
bütün makineler kesmiyo reflektifi.bağzı reflektifler 1500 basınç istiyor.reflektif ayrı folyo ayrı bir malzeme.reflektifde kendi içinde ayrılır.ama basınçları folyo kesimine göre kat kat yüksektir
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 13-03-2010 #6
Summa S-Class alman yeterli..

Tangential Kafa sistemi ile yüksek basınçlara çıkabilirsin..
Reflektor, Kristal, Lümen, Gece yanan hepsinde başarılı kesimler alabilirsin..
Samsun ve Trabzonda sadece bu işi yapan makinelerimiz mevcuttur.