folyoluk kutusu

Ambalaj Tasarımı - folyoluk kutusu Sponsorlu Bağlantılar...

folyoluk kutusu
cngzdhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

folyoluk kutusu

folyoluk kutusu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 31-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Gri zeminli işinizde dekupe hataları görünmekte. Görsellerin dpi kaliteleride düşük gibi. Ve sağ taraftaki Lüks folyoluk yazısı bıçağın üstüne gelmiş... Taşırmalar bazı yerlerde bıçağın içinde kaldığından baskıda beyaz yerlerin gözükme ihtimalleri var.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 31-10-2011 #3
Gri zeminli işinizde dekupe hataları görünmekte. Görsellerin dpi kaliteleride düşük gibi. Ve sağ taraftaki Lüks folyoluk yazısı bıçağın üstüne gelmiş... Taşırmalar bazı yerlerde bıçağın içinde kaldığından baskıda beyaz yerlerin gözükme ihtimalleri var.

Kolay gelsin.
Yorumunuz için Teşekkür ederim, bıçağa gelen kısım küçük geçme yeri kapatıldığında gözükecek , müşteri hepsi bir hizada olsun diye ısrarla okısmı aşağı kaydırmamı istemedi, resimlerin çözünürlüğü çok yüksek forumda sıkıntı olmasın diye düşük kaydettim,
sizede kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 01-11-2011 #4
Yorumunuz için Teşekkür ederim, bıçağa gelen kısım küçük geçme yeri kapatıldığında gözükecek , müşteri hepsi bir hizada olsun diye ısrarla okısmı aşağı kaydırmamı istemedi, resimlerin çözünürlüğü çok yüksek forumda sıkıntı olmasın diye düşük kaydettim,
sizede kolay gelsin
Müşteri öyle istediyse sorun olması söz konusu değilfolyoluk kutusu ''Müşterinin dediği olur, bugün müşteri için ne yaptın :P gibi sözlerle çekiliyorum ..
Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-11-2011 #5
Müşteri öyle istediyse sorun olması söz konusu değilfolyoluk kutusu ''Müşterinin dediği olur, bugün müşteri için ne yaptın :P gibi sözlerle çekiliyorum ..
evet bazen böyle durumlar olabiliyor ilk yaptığım çalışmaya bakarsanız orda küçültmüş ve yana kaydırmıştım:smile:
Bu mesajdan alıntı yap