font isimleri

Fontlar - font isimleri Sponsorlu Bağlantılar mrb benim pc de 5000+ den fazla font var ama benım bazı ozel yerlerde kullanmak uzere 500 fontum var ama ısımlerı alfebetık olarak bırbırınden farklı programı acınca bulmakta ...

font isimleri
UnKnOwNReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UnKnOwNReaL(30)

Grafiker / Bursa

font isimleri

Alt 25-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mrb
benim pc de 5000+ den fazla font var ama benım bazı ozel yerlerde kullanmak uzere 500 fontum var ama ısımlerı alfebetık olarak bırbırınden farklı programı acınca bulmakta zorluk cekıyorum ben de bu fontların elyazısı olanları "hand_orjınal ısmı" olarak adlandırdım fakat windows fonts un ıcıne attıgım zaman orjınal ısımlerını alıyolar ve ben gene bulamıyorum buna bı cozum yolu varmı ıstedıgım fontu gruplandırmak veya ıstedıgım ısmı vererek ısımlendırmek ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mahonii1987 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mahonii1987

Matbaacı / Şanlı urfa

Alt 23-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
buna benimde ihtiyacım var ?
Bu mesajdan alıntı yap
mesajali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesajali

Grafiker / Kayseri

Alt 23-07-2010 #3
mrb
benim pc de 5000+ den fazla font var ama benım bazı ozel yerlerde kullanmak uzere 500 fontum var ama ısımlerı alfebetık olarak bırbırınden farklı programı acınca bulmakta zorluk cekıyorum ben de bu fontların elyazısı olanları "hand_orjınal ısmı" olarak adlandırdım fakat windows fonts un ıcıne attıgım zaman orjınal ısımlerını alıyolar ve ben gene bulamıyorum buna bı cozum yolu varmı ıstedıgım fontu gruplandırmak veya ıstedıgım ısmı vererek ısımlendırmek ?
değiştirebildiğin kadar orijinal adlarını değiştirerek biraz sana yardımcı olur
yani görünen adı içindeki ile aynı olursa sana daha yardımcı olacaktır
sistem görünen adı ne olursa olsun font içindeki kayıtlı olan ismi görür
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
font, isimleri