Font istek acil

Fontlar - Font istek acil Sponsorlu Bağlantılar ismide yeterli yardımcı olabilecek kimse varmıı ?...

Font istek acil
crazychild isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazychild

Grafiker / Adana

Font istek acil

Alt 19-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Font istek acil

ismide yeterli yardımcı olabilecek kimse varmıı ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 19-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yüklüyorum canım biraz beklersen

http://rapidshare.com/files/453324553/ATLAINLN.TTF

Tamam mıdır ?
Bu mesajdan alıntı yap

crazychild

Grafiker / Adana

Alt 19-03-2011 #3
çok sevinirim bilgsayar başında müşteriyede biras oyalanın birasdan gelin dedm Font istek acil)) arıyorum bulamadm işler bitti logolar kaldı yerleştirmek için font bende yok tektek baktımm :S

Evetttt çokk çokk teşekkür ederimm büssürüüü teşekkürler emeğinize sağlık Font istek acil
Bu mesajdan alıntı yap

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 19-03-2011 #4
Rica ederim canım.
İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

crazychild

Grafiker / Adana

Alt 19-03-2011 #5
teşekkür ederim sizede iyi çalışmalar başarılar....
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 19-03-2011 #6
çok sevinirim bilgsayar başında müşteriyede biras oyalanın birasdan gelin dedm Font istek acil)) arıyorum bulamadm işler bitti logolar kaldı yerleştirmek için font bende yok tektek baktımm :S

Evetttt çokk çokk teşekkür ederimm büssürüüü teşekkürler emeğinize sağlık Font istek acil
Flood yapan üye:

forum kuralları mutlaka okuyunuz

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki Font istek acil butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...
Bu mesajdan alıntı yap

crazychild

Grafiker / Adana

Alt 21-03-2011 #7
?pardon kural ihlali yapmış olduğum bir durummu var yada art niyetle ilgili bir sorun halinde uzaklaştırma ile ilgili bölümde neyi kastettgnzi anlayamadım
Bu mesajdan alıntı yap

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2011 #8
?pardon kural ihlali yapmış olduğum bir durummu var yada art niyetle ilgili bir sorun halinde uzaklaştırma ile ilgili bölümde neyi kastettgnzi anlayamadım
Arka Arkaya 2 msj yazmıştın canım onu kastetmişler.
Şimdi bir msjda toplamışlar yazını.
Bu mesajdan alıntı yap

crazychild

Grafiker / Adana

Alt 21-03-2011 #9
şimdi daha anlaşılır oldu teşekkür ederim derfalarca okuyorm ne oluyor falan dedm bende çok sağol Font istek acil
Bu mesajdan alıntı yap