Font klasörünü upload edebilecek birisi var mı?

Fontlar - Font klasörünü upload edebilecek birisi var mı? Sponsorlu Bağlantılar Windows xp'nin hiç font yüklenmemiş font klasörünü upload edebilecek birisi var mı?...

exlord isimli Üye şimdilik offline konumundadır

exlord

Grafiker / Bursa

Dosya22

Alt 26-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Windows xp'nin hiç font yüklenmemiş font klasörünü upload edebilecek birisi var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 27-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Windows xp'nin hiç font yüklenmemiş font klasörünü upload edebilecek birisi var mı?
Buradan indirebilirsin

Dosya boyutunu küçültmek için 7zip ile sıkıştırdım, Arşivi Winrar veya Winzip ile açamazsanız 7zip ile açabilirsiniz.

Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
fs1453 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fs1453

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 27-08-2011 #3
Teşekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap

exlord

Grafiker / Bursa

Alt 27-08-2011 #4
Buradan indirebilirsin

Dosya boyutunu küçültmek için 7zip ile sıkıştırdım, Arşivi Winrar veya Winzip ile açamazsanız 7zip ile açabilirsiniz.

Kolay gelsin
peki birde font dosyasında çok fazla gereksiz font olduğu için istemiştim bildiğiniz bildiğiniz gibi font dosyasını silmek veya masa üstüne taşımak mümkün değil bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 27-08-2011 #5
peki birde font dosyasında çok fazla gereksiz font olduğu için istemiştim bildiğiniz bildiğiniz gibi font dosyasını silmek veya masa üstüne taşımak mümkün değil bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
fazlalıkları silmek için Güvenli modda başlatmayı deneyebilirsin.

onun dışında

Fontları yönetmek için birçok program var,

Suitcase Fusion tavsiye ederim , sistem klasörüne harici font yüklemek sistemi ağırlaştırır bu program veya diğer font yönetici programlar ile sistemin dışında herhagi biryerde fontları arşivleyip,
kullacağınız fontu aktif edip daha sonra kapatabilirsiniz.

Kullandığınız dökümandaki fontları otomatik olarak aktif edip kapatır, birçok grafik programı ile entegrelidir.
Bu mesajdan alıntı yap

exlord

Grafiker / Bursa

Alt 27-08-2011 #6
fazlalıkları silmek için Güvenli modda başlatmayı deneyebilirsin.

onun dışında

Fontları yönetmek için birçok program var,

Suitcase Fusion tavsiye ederim , sistem klasörüne harici font yüklemek sistemi ağırlaştırır bu program veya diğer font yönetici programlar ile sistemin dışında herhagi biryerde fontları arşivleyip,
kullacağınız fontu aktif edip daha sonra kapatabilirsiniz.

Kullandığınız dökümandaki fontları otomatik olarak aktif edip kapatır, birçok grafik programı ile entegrelidir.
teşekkür ederim sonunda halledebildim dosyadaki bazı fontlar çalışmıyor diyor ama şuan eskisinden daha temiz oldu şuan font klasöründe 385 font var bir sorun yoktur sanırım?
Bu mesajdan alıntı yap