Font Nasıl Yansıtılır (PhotoShop)

Photoshop - Font Nasıl Yansıtılır (PhotoShop) Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Altta Gösterdimgim Fotografta Yazıyı Fontu Yansıtmışlar Bu Nasıl Yapılır Az Çok Yardımlarınızı Bekliyorum Şimdiden Çok Teşekkürler...

Alt 10-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Altta Gösterdimgim Fotografta Yazıyı Fontu Yansıtmışlar Bu Nasıl Yapılır Az Çok Yardımlarınızı Bekliyorum Şimdiden Çok Teşekkürler

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mr.tar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.tar

Grafiker / Yurtdışı

Alt 10-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
vektorel bir program kullaniyorsan yaziyi oldugu gibi ters cevirir ve transparan verirsin kolyaca hallolur,
photoshopta yapacaksan
1-yaziyi yazip ayarlarini yaptiktan sonra (daha sonra degistiremeyeceksin cunku) yazi layerinin uzerine ctrl+sol tiklama ile yaziyi secersin
2-ctrl+c ile kopyalayip ctrl+v ile yapistirdiginda yeni bir layer a kendisini atar, 3- bu yeni layerda iken yaziyi ters cevirirsin ve tekrar ctrl+sol tiklama ile ters cevrilmis yaziyi secili hale getirirsin,
4-gradientlerin icersinde yarisi transparan yarisi renkli olan ayari secersin ,
5- en altta olan ( yada daha dogrusu orjinal yazinin bir altindaki) layeri secersin ve burada gradienti uygularsin (bu islem yapilirken tabiiki kopyalanmis ve ters cevrilmis olan yazi hala secili vaziyette)
6- kopyalanmis ve ters cevrilmis olan yazinin oldugu layeri sildiginde yada gorunmez hale getirdiginde gradientli yazin golge olarak cikacaktir ,, anlamadigin kisim olursa resimli anlatim yapmaya calisiriz kolay gelsin , iyi calismalar
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 10-02-2008 #4
Kardeşlerim Çok Sagolun Yardım larınız İÇin ...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
infazyer6