Font Navigator'u çalıştırınca bilgisayardaki tüm yazılar kalınlaşıyor.

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Font Navigator'u çalıştırınca bilgisayardaki tüm yazılar kalınlaşıyor. ...

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba.
Uzun zamandır coreldeki "Font Navigator" u kullanmıyordum. Aramak istediğim fontu corelin içindeki fontlardan arıyordum. Fakat font sayısı arttıkça navigator kullanmak daha kolay bir çözüm. Sorunum şu; navigator açıldıktan çok kısa bir süre sonra bilgisayardaki istisnasız tüm yazılar (masaüstü, internet, corelin menüleri,vs...) kalın (bold) şekline geliyor. Eğer programı kapatmazsam bir süre sonra yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Bu durum yalnızca navigator çalıştırıldığında oluyor.

Bilgisayarımda virüs olmadığını biliyorum. Kullandığım program lisanssız. Bu soruna nasıl bir çözüm bulabilirim? İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 03-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Büyük ihtimalle sistem fontlarınızda eksik veya sorun var..

Bulabilirseniz şu programı öneririm. Eksik fontları bulup, registry'den siliyor. Hataları düzeltebiliyor.
Kurumsal yazı Fontları lazım

Belki aynı şeyi FontNavigator'de yapıyordur. Çünkü bu tür programların en kıdemlilerindendir. Fakat uzun zamandır, FontNavigator kullanmadığım için detaylarını hatırlayamadım.
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-03-2010 #3
Büyük ihtimalle sistem fontlarınızda eksik veya sorun var..

Bulabilirseniz şu programı öneririm. Eksik fontları bulup, registry'den siliyor. Hataları düzeltebiliyor.
Kurumsal yazı Fontları lazım

Belki aynı şeyi FontNavigator'de yapıyordur. Çünkü bu tür programların en kıdemlilerindendir. Fakat uzun zamandır, FontNavigator kullanmadığım için detaylarını hatırlayamadım.
Teşekkür ederim bu program çok işime yarayacak. Artık navigator'ı kullanmama gerek kalmayacak galiba.
İyi çalışmalar.Font Navigator'u çalıştırınca bilgisayardaki tüm yazılar kalınlaşıyor.
Bu mesajdan alıntı yap