Font problemi

Freehand - Font problemi Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, Benim bilgisayarımda 2 ayrı sistem var.2. sistemede freehand programını kurdum ve fontları diğer sistemden kopyalayıp buraya yerleştirdim.(Denetim masası yazı tiplerinde kayıtlı).Fakat fontları bazen tanıyor bazen tanımıyor.Diğer sistemde ...

Font problemi
aisegrfk18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aisegrfk18

Grafiker / İstanbul

Font problemi

Alt 31-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,
Benim bilgisayarımda 2 ayrı sistem var.2. sistemede freehand programını kurdum ve fontları diğer sistemden kopyalayıp buraya yerleştirdim.(Denetim masası yazı tiplerinde kayıtlı).Fakat fontları bazen tanıyor bazen tanımıyor.Diğer sistemde ise sorunsuz çalışıyor.Böyle bir durumla karşılaştınız mı?
Yardımlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 31-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Mac mi kullanıyorsunuz? Aynı fontların diğer sistemde de olması lazım diye hatırlıyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
aisegrfk18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aisegrfk18

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2009 #3
hayır mac deil pc 2 hdd var pcde...
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-03-2009 #4
Merhaba,
Benim bilgisayarımda 2 ayrı sistem var.2. sistemede freehand programını kurdum ve fontları diğer sistemden kopyalayıp buraya yerleştirdim.(Denetim masası yazı tiplerinde kayıtlı).Fakat fontları bazen tanıyor bazen tanımıyor.Diğer sistemde ise sorunsuz çalışıyor.Böyle bir durumla karşılaştınız mı?
Yardımlarınızı bekliyorum.
Bu sadece freehand için değil her program için geçerlidir öncelikle bunu söyleyeyim.
Aynı bilgisayarda olsa bile bilgisayar onu ayrı ayrı görür ve bütün işlemleri buna göre yapar
Diğerinde kopyaladıklarız görünmez yani
O fontları diğer sistemede yüklemeniz gerekir
Yani ikisinede ayrı ayrı yükleme yaparsan sorun çözülecektir diye düşünüyorum :tongueout:
Bu mesajdan alıntı yap