font sorunu

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - font sorunu Sponsorlu Bağlantılar arkadaslar ben pc nın font bölümüne yenı fontlar eklemiştim.ancak ıllustratör de fontları tek tek gezerken font sırasını atlayıp en alta geliyor..pc den fontları sildim ama ıllustratörde adobe ve ...

font sorunu
maviela isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maviela

Grafiker / Antalya

Dosya23

font sorunu

Alt 05-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar ben pc nın font bölümüne yenı fontlar eklemiştim.ancak ıllustratör de fontları tek tek gezerken font sırasını atlayıp en alta geliyor..pc den fontları sildim ama ıllustratörde adobe ve yanında kareler war onlar gitmiyor ne yapmalıyım yarıdımcı olursanız sevınırım??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

maviela isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maviela

Grafiker / Antalya

Alt 06-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kimsenin basına gelmedi sanırım
Bu mesajdan alıntı yap
FatihDora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FatihDora(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-03-2011 #3
arkadaslar ben pc nın font bölümüne yenı fontlar eklemiştim.ancak ıllustratör de fontları tek tek gezerken font sırasını atlayıp en alta geliyor..pc den fontları sildim ama ıllustratörde adobe ve yanında kareler war onlar gitmiyor ne yapmalıyım yarıdımcı olursanız sevınırım??
Sanırım o genel bi atlama yapıyor aynı sorun bendede var! tek tek inemiyorum aşağı sağ tuştan yada menüsünden seçiyorum!

Fontwiever öneririm saygılar font sorunu
Bu mesajdan alıntı yap