font sorunu

QuarkXPress - font sorunu Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar quark 8 le ilk defa çalışmaya başladım ufak bir dergi tasarım yapıyorum. Neredeyse bitirdim ancak pdf olarak çıktı almak istediğimde programı kapatıyor. İnternette bir sürü font indirip ...

font sorunu
onuredrum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onuredrum

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

font sorunu

Alt 01-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar quark 8 le ilk defa çalışmaya başladım ufak bir dergi tasarım yapıyorum. Neredeyse bitirdim ancak pdf olarak çıktı almak istediğimde programı kapatıyor. İnternette bir sürü font indirip onları kullanmıştım sorunda bundan kaynaklıymış tüm çalışmadaki fontları calibri gibi kendinde olan bir fonta çevirince pdf çıktı alabildim. Şimdi neredeyse tüm konu başlıkları yeni indirdiğim fontlardan oluşuyor. Sorun hepsinden kaynaklıysa fontları nasıl sorunsuz uygularım yada bir veya iki fonttan kaynaklıysa bu sorunlu fontları tek tek değiştirmeden nasıl bulurum. Kendinde olan fontlar işe yaramaz olduğundan bu indirdiğim fontlara muhtacım hiç olmadı photoshop'ta resim halinde hazırlayıp başlıkları halledicem ama her seferinde onla uğraşmak zorunda kalmamam için bir çözümünüz var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları