Font yapımı konusunda bilgilendirmek istiyorum.

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Font yapımı konusunda bilgilendirmek istiyorum. Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar Sayın Grafikerler.Net takipçileri. Uzun senelerden beri photoshop programını kurcalamaktayım. Gerek kendi denemelerimle gerek edindiğim bilgilerle öğrendiğim bir çok şey oldu. Lakin senelerdir öğrenmek için çabalayıp başarılı olamadığım ...

Caner55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Caner55

Grafiker / Samsun

Dosya23

Alt 23-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Sayın Grafikerler.Net takipçileri.
Uzun senelerden beri photoshop programını kurcalamaktayım. Gerek kendi denemelerimle gerek edindiğim bilgilerle öğrendiğim bir çok şey oldu. Lakin senelerdir öğrenmek için çabalayıp başarılı olamadığım bir konu var.

Arkadaşlar, hiphop müzik dalı ile uğraştığımdan ve zevklerim bu yönde olduğundan graffiti, tag, sketch,hat ve el yazısı alanlarındaki fontlara karşı çok ilgim var. Lakin etrafımda kullanıldığını gördüğüm fontlar daha önce eşine rastlamadığım fontlar olmakla birlikte acayip hoşuma gidiyor Font yapımı konusunda bilgilendirmek istiyorum.
Örnek olarak hiphop piyasasında en çok tutulan sanatçılardan biri olan k2 grafik'in sitesini veriyorum.

Sitenin 'logo' bölümünde bulunan font tiplerini nasıl temin edebilirim veya nasıl yaparım ? Font yapımı konusunda bilgilendirmek istiyorum.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler, güzel forumlar Font yapımı konusunda bilgilendirmek istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Caner55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Caner55

Grafiker / Samsun

Alt 23-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
http://www.k2grafik.com/

Siteyi yazmayı unutmuşum Font yapımı konusunda bilgilendirmek istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
font, graffiti, hiphop, tag