font yardımı - şu fontu bilen çıkar mı acaba İstikrar Plywood

Fontlar - font yardımı - şu fontu bilen çıkar mı acaba İstikrar Plywood Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar selamlar sizden ricam, tabii kabul ederseniz, paylaştığım yazı karakterinin ismini biliyorsanız paylaşmanız. bende vardı bilgisayar uçtu ve yarım kaldım lütfen yardım....

corman70 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

corman70

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 31-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar selamlar
sizden ricam, tabii kabul ederseniz, paylaştığım yazı karakterinin ismini biliyorsanız paylaşmanız. bende vardı bilgisayar uçtu ve yarım kaldım
lütfen yardım.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mesajali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesajali

Grafiker / Kayseri

Alt 31-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar selamlar
sizden ricam, tabii kabul ederseniz, paylaştığım yazı karakterinin ismini biliyorsanız paylaşmanız. bende vardı bilgisayar uçtu ve yarım kaldım
lütfen yardım.
frutiger den üzerinde oynanmış okadar
Bu mesajdan alıntı yap

corman70

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 31-10-2011 #3
sağolasın ilgine teşekkür ederim ama böyle bir font var hatta benim uçan bilgisayarımda 3 adet farklı adda mevcuttu ama ismini hatırlamıyorum fontun font yardımı - şu fontu bilen çıkar mı acaba İstikrar Plywood problem o ortalıkta ne kadar font sitesi varsa baktım çıkmıyor.
Bu mesajdan alıntı yap

mesajali

Grafiker / Kayseri

Alt 01-11-2011 #4
sağolasın ilgine teşekkür ederim ama böyle bir font var hatta benim uçan bilgisayarımda 3 adet farklı adda mevcuttu ama ismini hatırlamıyorum fontun font yardımı - şu fontu bilen çıkar mı acaba İstikrar Plywood problem o ortalıkta ne kadar font sitesi varsa baktım çıkmıyor.
öyle bir font olabilir ama zaten yeni fontların yada benzer olanların çoğu esinlenerek yapılıyor gördüğüm kadarıyla
Bu mesajdan alıntı yap

corman70

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 01-11-2011 #5
aynen doğru söylüyorsun hocam çok teşekkür ederim yardımın için benim ki bir umut işte olurda bulursam çok hızlandırır beni font yardımı - şu fontu bilen çıkar mı acaba İstikrar Plywood
Bu mesajdan alıntı yap

mesajali

Grafiker / Kayseri

Alt 01-11-2011 #6
aynen doğru söylüyorsun hocam çok teşekkür ederim yardımın için benim ki bir umut işte olurda bulursam çok hızlandırır beni font yardımı - şu fontu bilen çıkar mı acaba İstikrar Plywood
rca ederim tabiki belki varsa iyi olur ama font adı bilmek zor iş
Bu mesajdan alıntı yap

corman70

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 01-11-2011 #7
aynen walla kayıtlı 1000 tane font hepsini aklında tutanı elinden öpmek lazım. hani olurya yeni denk gelmiştir, onun üstünde çalışılıyodur falan font yardımı - şu fontu bilen çıkar mı acaba İstikrar Plywood bakalım ya tutarsa hesabı
Bu mesajdan alıntı yap