fontlar için ayrı dosyalar yap

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - fontlar için ayrı dosyalar yap Sponsorlu Bağlantılar fontlar için ayrı dosyalar yapılıp kulanılıyorlarya karışık olmaması için bunu nasıl yapıyorlar yardımcı olursanız sevinirim yada tek bir font çektim dosyadan onu photoshopta nasıl görebilirim...

muzip38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzip38

Grafiker / İstanbul

Alt 26-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

fontlar için ayrı dosyalar yapılıp kulanılıyorlarya karışık olmaması için bunu nasıl yapıyorlar yardımcı olursanız sevinirim yada tek bir font çektim dosyadan onu photoshopta nasıl görebilirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 26-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
indirdiğin TrueType veya başka bir formatta olan yazı fontunu [COLOR="Blue"]C:\Window\Fonts [/COLOR]klasörüne kopyala..bildiğim kadarı ilede fonts klasörünün içinde kalsör açamıyorsun onun için yazı fontlarının ismlerini değiştirerek belli bir grup oluşturabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap
muzip38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzip38

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2007 #3
yardımın için teşekkürler fakat demek istediğim bi çalışmamda bir yerde fontları başka klasörde yönetiyorsun ona başka klasör oluşturuyorlar sadece o fontlar üzerinde demeler yapıyorlar bunu staj yaptığım yerde görmüştüm ama hatırlamıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 28-08-2007 #4
onu da ilk senden duydum inşallah yardım eden çıkar...fontlar için ayrı dosyalar yap
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ayri, dosyalar, fontlar, icin, yap