Fontlar serverda görünmüyor

Css - Fontlar serverda görünmüyor ...

aleith isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aleith

Hiç Biri / Ankara

Alt 15-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba,
yeni bir site yaptı bir arkadaşım onu server'a yükledik (windows 2008 r2), gotham fontlarını kullanmış, fontlar fonts adında bir klasör içinde, css'te de font face ile dosyadan çağırmış, fakat server'a yüklediğimizde sitedeki fontlar görünmüyor, başka bir font ile değiştiriyor, server'a gotham fontlarını yükledim ama çalışmadı yine de, daha önce başına böyle bir şey gelen varsa bana yardımcı olursa çok sevinirim,
teşekkürler şimdiden
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aleith isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aleith

Hiç Biri / Ankara

çözüldü

Alt 15-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar problem çözüldü, aynı durumdan muzdarip birileri varsa benim gibi kafayı yemesin diye de çözümü yazıyorum,

fontlar .otf uzantılıydı, bunların hepsini .ttf'ye çevirip server'a yeniden kurdum, css dosyası içindeki font-face kodunda da dosya uzantısını .ttf'ye tipini de truetype'a çevirdim ve voila çalışıyor Fontlar serverda görünmüyor
Bu mesajdan alıntı yap
sanaluser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanaluser

Webmaster / İstanbul

Alt 18-08-2012 #3
ie ttf desteklemiyor ama Fontlar serverda görünmüyor
Bu mesajdan alıntı yap