Fontlara Tr Koyma Yardım Lütfen.

Fontlar - Fontlara Tr Koyma Yardım Lütfen. ...

renton isimli Üye şimdilik offline konumundadır

renton

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

font creator 5.6 ben bu programı kulanıyoryum fontlara türkçeleştirme yapmak istiyorum ama yapamaıyorum video anlatım varsa sevinirim yardımcı olursanız kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

CMFERADOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CMFERADOR

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 18-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
O özellikler sadece Professional sürümünde geçerli: "In the Professional Edition, font validation features enable you to improve the quality of your fonts. Tools to join contours simplify and speed up the glyph design process. Powerful transformation scripts let you create hundreds of additional characters in seconds. FontCreator's intelligent generation of composites allows you to automatically generate outlines for more than 2,200 (mostly accented) characters."
Bu mesajdan alıntı yap
mesajali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesajali

Grafiker / Kayseri

Alt 18-11-2012 #3
font creator 5.6 ben bu programı kulanıyoryum fontlara türkçeleştirme yapmak istiyorum ama yapamaıyorum video anlatım varsa sevinirim yardımcı olursanız kolay gelsin..
değiştireceğin yada eklemek istediğin harfin özelliklerine gir "Latin Extended A " yı seç sonra aşağıda "Gbreve" olan yeri seç ok de sonra aynı işlemleri diğer tr harfler için uygula... $011E : Ğ - $011F : ğ - $0130 : İ - $015E : Ş - $015F :ş

bu kod numaraları sadece "Latin Extended A " dan seçeceksin kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
renton isimli Üye şimdilik offline konumundadır

renton

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-11-2012 #4
video anlatım lazım? daha acemiyim
Bu mesajdan alıntı yap
mesajali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesajali

Grafiker / Kayseri

Alt 19-11-2012 #5