Fontlardaki Özel Şekiller [SORU]

Fontlar - Fontlardaki Özel Şekiller [SORU] ...

alfonzofaruk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alfonzofaruk

Grafiker / Adana

Alt 04-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi calısmalar arkadaslar size bir sorum olcaktı
Ben browser oyunu oynuyorum ve bu browser oyununda kendi ittifak [clan,guild,lonca hangisi size anlam ifade ediyorsa] sayfası yapabiliyoruz bu sayfada bazı rutbe resimleri oluyor ve bu sayfaları yapan arkadaslar bunu TOP SECRET gibi saklıyor birine sordugumda yazı fontlarından alıyoruz dedi ben yine aradım bulamadım sizden istegim bu konuda bana yardımcı olmanız. Bir kac ornek assagıda paylasıyorum. İstedigim sey ornegin LİDER yazısının ustundeki sembolller. Simdiden tesekkurler

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gulli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulli(48)

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bazı Özel Şekilleri Font,larda Bulamıya bilirsiniz Sizin Yapmanız Gerekebilir
Verdiğim Linkten İşinize Yarayacak Birçok şekiller vs Bulacağınıza Eminim

"Dingbats"
Başlığı Altında Olan Fontları İnceleyin

Buradan
Bu mesajdan alıntı yap
alfonzofaruk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alfonzofaruk

Grafiker / Adana

Alt 04-02-2013 #3
tesekkurler ama sayfa yapan arkadaslarınki gibi bulamadım
Bu mesajdan alıntı yap
senizkarasah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senizkarasah

Eğitimci / Hatay

Alt 04-02-2013 #4
Merhabalar.. Ben sınıf öğretmeniyim ve bir eğitim sitesine forum tanıtımı afişi hazırlamam gerekiyor, küçük bir logo tasarlamalıyım.. Corel de biraz bilgim var, bir kaç logo tasarımı yaptım ancak, eğitimle ilgili vektör bulamayınca tıkandım.. Ayrıca artık buraya da takılıp kendimi geliştirmek istiyorum.. Yardımcı olursanız sevinirim.. Eğitim ve birlikte çalışıp ortaya güzel çalışma çıkarma adına, toplu çalışmayı temsil edecek vektörler çok işime yarayacak.. Şimdiden teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 04-02-2013 #5
Merhabalar.. Ben sınıf öğretmeniyim ve bir eğitim sitesine forum tanıtımı afişi hazırlamam gerekiyor, küçük bir logo tasarlamalıyım.. Corel de biraz bilgim var, bir kaç logo tasarımı yaptım ancak, eğitimle ilgili vektör bulamayınca tıkandım.. Ayrıca artık buraya da takılıp kendimi geliştirmek istiyorum.. Yardımcı olursanız sevinirim.. Eğitim ve birlikte çalışıp ortaya güzel çalışma çıkarma adına, toplu çalışmayı temsil edecek vektörler çok işime yarayacak.. Şimdiden teşekkürler..

Lütfen isteğinizi Vektörel - Türkiyenin Büyük Grafikerler Topluluğu - Grafik Tasarım, Sanat buraya konu olarak açarsanız daha çabuk sonuç alırsınız.

İyi forumlar...

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
senizkarasah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senizkarasah

Eğitimci / Hatay

Alt 04-02-2013 #6
"Eğitim, grup çalıması ve okul logoları ile ilgili vektörler gerekli" başlığımı, yukarıda belittiğiniz bölüme taşıyabilirseniz sevinirim..
Bu mesajdan alıntı yap